Reagujte bez životopisu

Mechanik motorových vozidiel a motocyklov

Auto 100, s.r.o.

Miesto práce
Petrovianska 49, Prešov
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Servis , opravy a údržba motorových vozidiel
Servis a údržba motocyklov zn.DUCATI
Oprava motocyklov po havárii
Vykonávanie skúšobných jázd, kontrola po oprave
Vypracovanie ponúk a návrhov pre riešenie potrieb zákazníkov v oblasti servisu.
Objednávanie náhradných dielov na motocykle a vozidlá.

- práca v mladom kolektíve
-odborný rast

Životopis s fotografiou,motivačný list a súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov v našej spoločnosti v súlade so zákonom 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v platnom znení zasielajte výlučne elektronickou poštou. Informácie telefonicky nepodávame. Kontaktovaní budú len uchádzači,ktorí spĺňajú naše požiadavky a títo budú pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

A, B

Prax na pozícii/v oblasti

mechanik opravár vozidiel a motocyklov

Predchádzajúce skúsenosti s údržbou, servisom a diagnostikou motorových vozidiel vítané.

Firma Auto100 s.r.o., pôsobí na Slovenskom trhu od roku 2006.

Naša spoločnosť je zameraná na nákup a predaj jazdených vozidiel z EU ale takisto z tuzemska.
Počas svojej existencie sme získali množstvo spokojných zákazníkov zo Slovenska ale aj zo zahraničia hľadajúcich kvalitné jazdené vozidlá s plnou servisnou históriou.
Ponúkame kompletný sortiment služieb spojený s predajom, servisom, financovaním a poistením vozidiel a motocyklov značky Ducati

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 2493846  Dátum zverejnenia: 19.11.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac