Predajca vozidiel

Auto 100, s.r.o.

Miesto práce
Petrovianska 49, okres Prešov
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
25.04.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vedenie obchodných rozhovorov,zisťovanie potrieb zákazníkov.
Vykonávanie prezentácie vozidiel a skúšobných jázd.
Vypracovanie ponúk a návrhov pre riešenie potrieb zákazníkov v oblasti predaja, financovania a poistenia vozidiel a príslušenstva.
Realizácia predaja vozidiel a vykonávanie administratívnych činností s tým spojených.
Aktívne vyhľadávanie nových zákazníkov.

- práca v mladom kolektíve

Životopis s fotografiou,motivačný list a súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov v našej spoločnosti v súlade so zákonom 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v platnom znení zasielajte výlučne elektronickou poštou. Informácie telefonicky nepodávame. Kontaktovaní budú len uchádzači,ktorí spĺňajú naše požiadavky a títo budú pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Firma Auto100 s.r.o., pôsobí na Slovenskom trhu od roku 2006.

Naša spoločnosť je zameraná na nákup a predaj jazdených vozidiel z EU ale takisto z tuzemska. Celý náš predajný tím je zložený z bývalých predajcov nových vozidiel značiek Škoda a Mercedes Benz.

Počas svojej existencie sme získali množstvo spokojných zákazníkov zo Slovenska ale aj zo zahraničia, hľadajúcich kvalitné jazdené vozidlá s plnou servisnou históriou, reálnym kilometrovým priebehom a priaznivou cenou.

Vozidlá si pripravujeme na predaj vo vlastných priestoroch,tie takisto absolvujú predpredajný servis v originálnom servise.

Ponúkame kompletný sortiment služieb spojený s predajom,servisom, financovaním a poistením vozidiel.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec

Petrovianska 49
08005 Prešov
ID: 2493846   Dátum zverejnenia: 13.4.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   dohodou