Logo AUSYS s.r.o.

Konštruktér automatizovaných strojov, liniek a robotických pracovísk

AUSYS s.r.o.

Miesto práce
Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
1 600 EUR/mesiacVýška mzdy sa odvíja od skúseností a schopností uchádzača. Dodatočné odmeňovanie na základe výkonu a úspešnosti projektov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš byť súčasťou skvelého tímu kolegov, ktorí navrhujú automatizované stroje a výrobné linky do priemyslu? Nechceš byť súčasťou korporátu, ale chceš byť zodpovedný za celý proces, ktorého výsledkom je tvoje dielo? My ti ponúkame pre niekoho "garážovú" firmu :) pre nás firmu založenú na priateľstve, ktorá napreduje a svoje produkty implementuje u zákazníkov po celom Slovenku či v zahraničí a využíva najmodernejšie technológie.

Ak sa chceš slobodu a dôveru príď k nám a zapadni do kolektívu ľudí, ktorí veria v to isté.

Čo bude tvoja náplň u nás :

- návrh dielov, úprav a modernizáciu strojov a zariadení
- zhotovovanie výrobných výkresov
- dohľad nad kvalitou výroby
- príprava rozpočtov pre výrobu a kompletizáciu
- spolupráca s ďalšími oddeleniami na návrhoch
- aktívna komunikácia so zákazníkom
- zodpovednosť za strojnú časť na projektoch

- Absolvovanie kurzov, školení a výstav
- Používanie najmodernejších technológií z automatizácie
- Profesijný rast
- Cestovanie
- Stabilné zázemie
- Mobilný telefón
- V prípade potreby služobný automobil
a iné.

Poprosíme vás o zaslanie životopisu a motivačného listu v slovenskom jazyku. Budeme veľmi radi, ak nás zaujmete. Veríme, že my vás áno.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojárska výroba

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- Prax v automatizácii pri navrhovaní strojov a výrobných liniek
- Skúsenosti v oblasti konštrukcie
- Znalosť niektorého z CAD programov SolidWorks, CATIA alebo Invertor
- Samostatnosť, ale aj práca v tíme
- Kreativita
- Ochota vzdelávať sa
- Flexibilita
- Zodpovednosť
- Komunikatívnosť

Etablovaná spoločnosť v regióne, ktorá poskytuje služby v oblasti priemyselnej automatizácie už takmer desať rokov. Našu firmu budujeme na spoľahlivých ľudoch, príjemnom prostredí, vzájomnom rešpekte a profesionálnom prístupe. Snažíme sa vytvárať rodinnú atmosféru a udržiavať rovnováhu medzi pracovným a súkromným životom. Našim cieľom je neustále inovovať a používať najmodernejšie technológie. Nie sme sústredení na jeden sektor, ale pokrývame viaceré odvetvia, čo robí prácu ešte zaujímavejšou a pestrejšou. Spolupracujeme s renomovanými výrobcami, zúčastňujeme sa prednášok, školení a výstav.

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Ivana Kocúrová
E-mail: poslať životopis
ID: 4794593  Dátum zverejnenia: 2.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac