Junior účtovník

Austrian Airlines Technik - Bratislava, s.r.o.

Miesto práce
Letisko M. R. Štefánika (BTS), Ivanská cesta, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 482 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Kontrola nákupného procesu materiálu v ATB, účtovanie materiálových faktúr v účtovnom softvéri (vrátane transportu materiálu, colných dlhov a iné),
- Účtovanie iných faktúr pridelených senior účtovníkom,
- Vystavovanie faktúr za predaj materiálu a ostatná refakturácia
- Príprava a zasielanie Intrastat štatistiky, NBS štatistiky,
- Spolupráca pri vytváraní finančných reportov a odsúhlasenie si pohľadávok/záväzkov pod dohľadom senior účtovníka,
- Podpora pri audite a inventúre zásob,
- Plní ,, ad hoc " úlohy pridelené senior účtovníkom a vedúcim oddelenia.

- Garantované zvýšenie platu po 1. roku, po 2. roku a po 5. roku od vzniku prac.pomeru
- Zamestnanecké letenky za výhodné ceny
- Finančný príspevok na jazykové vzdelávanie
- Multisport karta
- Príspevok na stravovanie
- Vianočná odmena 730 eur
- Príspevok pri narodení dieťaťa 300 eur
- Odmena pracovné výročie 10 rokov (jednomesačná priemerná mzda)
- Odmena pracovné výročie 15 rokov (1000 eur)
- Referenčný program 500 € za odporúčenie nového kolegu
- Príspevok na dochádzku podľa internej smernice
- Práca v stabilnej spoločnosti
- Pitný režim, vitamíny, teambuildingové aktivity, Family day

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Ekonomika

- zodpovednosť
- zmysel pre detail, tímovú prácu
- bezúhonnosť

Austrian Airlines Technik-Bratislava, s.r.o., or ATB for short, was founded and built up in order to provide first-class base maintenance specifically for Fokker 70 and Fokker 100 aircrafts. We were established at the end of 2006, as a subsidiary of the Austrian Airlines AG (registered and located in Vienna, Austria). Our home at the Bratislava Airport is just a 65 km drive on highway from Vienna International Airport (VIE).
We currently hold an EASA Part-145 Approval issued by the CAA of the Slovak Republic (SK.145.011.) with an access to the latest equipment and operate with up-to-date processes and procedures and CASA Approval Certificate Part 145 of the Civil Aviation Safety Regulation 1998 (CASR).

With skilled technicians who have an average of 15 years of experience in the industry we have enough heavy maintenance experience on Fokker 70/100 Aircraft to predict common findings, and advise our customers of possible future outcomes and system behaviors.

(Specialized Base Maintenance Provider for Fokker 70/100, Embraer 170/190 and Bombardier Q400, Airbus A220)

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4393061  Dátum zverejnenia: 4.7.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 482 EUR/mesiac