Správca objektu

Austrian Airlines Technik - Bratislava, s.r.o.

Miesto práce
Letisko, Letisko Milana Rastislava Štefánika (BTS), Ružinov
Termín nástupu
dohoda
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
968

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-zodpovednosť za technický stav administratívnych a prevádzkových priestorov spoločnosti,
-komunikácia s vlastníkom budovy,
-zodpovednosť za oblasť BOZP a PO v priestoroch spoločnosti (aktívna spolupráca s BOZP a PO technikom),
-starostlivosť o technicko-prevádzkovú dokumentáciu (napr. revízne správy, pravidelné kontroly zariadení),
-zodpovednosť za plynulý chod technického vybavenia a pozemného zariadenia,
-technická údržba stanoveného vybavenia,
-evidencia servisných prehliadok,
-spolupráca s dodávateľmi - opravy, nové požiadavky,
-nákup drobného materiálu,
-prevádzanie drobných opráv v objekte,
-iné činnosti podľa pokynov vedúceho správy objektu,
-príprava a realizácia výberového konania,
- koordinácia realizácie menších projektov.

- zvýšenie mzdy po 1., 2. a 5. roku na pracovnej pozícií
- navýšenie mzdových taríf k 1.1. 2019 a k 1.1. 2020
- vianočná odmena vyplatená za mesiac november príslušného kalendárneho roku v sume 650,- EUR brutto
- zamestnanecké zvýhodnené letenky
- finančný príspevok na výuku anglického alebo nemeckého jazyka
- karta MultiSport - športové a wellness aktivity
- príspevok na stravovanie nad rámec zákona
- vyššia náhrada príjmu pri dočasnej pracovnej neschopnosti

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické alebo ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - základy
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

-1 rok praxe v oblasti správy priestorov
-komunikatívnosť
-časová flexibilita
-samostatnosť pri riešení pracovných úloh

Opravy a údržba lietadiel (Specialized Base Maintenance Provider for Fokker 70/100, Embraer 170/190 and Bombardier Q400)

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Letisko M.R. Štefánika, Hangár C
820 01 Bratislava
ID: 3414868   Dátum zverejnenia: 8.6.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   968