Správca objektu

Austrian Airlines Technik - Bratislava, s.r.o.

Miesto práce
Letisko, M. R. Štefánika aireportua (BTS), Ružinov
Termín nástupu
01.01.2019, resp. dohoda
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1.003 EUR brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Starostlivosť o technický stav administratívnych a prevádzkových priestorov spoločnosti; zabezpečenie plynulého chodu technického vybavenia a pozemného zariadenia; starostlivosť o technicko - prevádzkovú dokumentáciu; evidencia servisných prehliadok; drobné opravy; nákup drobného materiálu; ostatné činnosti podľa pokynov vedúceho správy objektu.

Pracovná doba: Pondelok až piatok, 40 hod. ustanovený týždenný prac. čas, pohyblivá pracovná doba

- zvýšenie mzdy po 1., 2. a 5. roku na pracovnej pozícií
- navýšenie mzdových taríf k 1.1. 2020
- vianočná odmena vyplatená za mesiac november príslušného kalendárneho roku v sume 650,- EUR brutto
- zamestnanecké zvýhodnené letenky
- finančný príspevok na výuku anglického alebo nemeckého jazyka
- karta MultiSport - športové a wellness aktivity
- príspevok na stravovanie nad rámec zákona
- vyššia náhrada príjmu pri dočasnej pracovnej neschopnosti
- príspevok pri narodení dieťaťa

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - základy
Microsoft Word - základy

Vodičský preukaz

B

-komunikatívnosť
-časová flexibilita
-samostatnosť pri riešení pracovných úloh

Opravy a údržba lietadiel (Specialized Base Maintenance Provider for Fokker 70/100, Embraer 170/190 and Bombardier Q400)

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Austrian Airlines Technik
Ivanská cesta 65/A, 821 04 Bratislava
82001 Bratislava
ID: 3414868   Dátum zverejnenia: 11.12.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1.003 EUR brutto