Interiérista

Austrian Airlines Technik - Bratislava, s.r.o.

Miesto práce
Letisko M. R. Štefánika (BTS), Ivanská cesta, Bratislava
Termín nástupu
dohoda
Mzdové podmienky (brutto)
od 943

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-oprava dielov zdemontovaných z lietadla podľa výrobcom schválenej dokumentácie
-demontáž a inštalácia podlahových krytín v lietadle - gumový povrch + koberec
-výmena tapiet v interiéri lietadla
-výroba izolačných dečiek
-bežné jednoduché čalúnické práce na dieloch lietadla

- zvýšenie mzdy po 1., 2. a 5. roku na pracovnej pozícií
- navýšenie mzdových taríf k 1.1. 2019 a k 1.1. 2020
- vianočná odmena vyplatená za mesiac november príslušného kalendárneho roku v sume 650,- EUR brutto
- zamestnanecké zvýhodnené letenky
- finančný príspevok na výuku anglického alebo nemeckého jazyka
- karta MultiSport - športové a wellness aktivity
- príspevok na stravovanie nad rámec zákona
- vyššia náhrada príjmu pri dočasnej pracovnej neschopnosti
- príspevok na dochádzku podľa internej smernice

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

-manuálna zručnosť
-anglický jazyk je výhodou
-bezúhonnosť

Austrian Airlines Technik-Bratislava, s.r.o., or ATB for short, was founded and built up in order to provide first-class base maintenance specifically for Fokker 70 and Fokker 100 aircrafts. We were established at the end of 2006, as a subsidiary of the Austrian Airlines AG (registered and located in Vienna, Austria). Our home at the Bratislava Airport is just a 65 km drive on highway from Vienna International Airport (VIE).
We currently hold an EASA Part-145 Approval issued by the CAA of the Slovak Republic (SK.145.011.) with an access to the latest equipment and operate with up-to-date processes and procedures and CASA Approval Certificate Part 145 of the Civil Aviation Safety Regulation 1998 (CASR).

With skilled technicians who have an average of 15 years of experience in the industry we have enough heavy maintenance experience on Fokker 70/100 Aircraft to predict common findings, and advise our customers of possible future outcomes and system behaviors.

(Specialized Base Maintenance Provider for Fokker 70/100, Embraer 170/190 and Bombardier Q400, Airbus A220)

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2472463  Dátum zverejnenia: 28.5.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 943