Pracovník technického čistenia (Aircraft Cleaner)

Austrian Airlines Technik - Bratislava, s.r.o.

Miesto práce
Letisko M. R. Štefánika (BTS), Ivanská cesta, Bratislava
Termín nástupu
dohoda
Mzdové podmienky (brutto)
1 321 EUR/mesiacZákladná brutto mzda 1321 eur.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Staň sa súčasťou nášho tímu vo svete lietadiel v hangári. Vstúp do fascinujúceho leteckého sveta. Nevadí, že nemáš skúsenosti, zaškolíme si ťa ! Stačí, ak si manuálne zručný, máš ochotu naučiť sa niečo nové, máš vzťah k manuálnej práci a miluješ čistenie.

Práca Aircraft Cleanera si vyžaduje manuálnu zručnosť. Tvojou úlohou bude čistiť exteriér a interiér lietadla. Pri čistení exteriéra sa stretneš s prácou vo výškach, kde si istený bezpečnostnými lanami. Konštrukciu lietadla budeš natierať protikoróznymi nátermi. Stretneš sa aj s čistením komponentov lietadla, pozemného zariadenia a tiež zametanie znečistených plôch pri údržbe lietadla.

Zaujalo ťa to? Tak neváhaj a kontaktuj nás.

Radi sa s tebou stretneme, porozprávame a ukážeme svet údržby lietadiel!

- Garantované zvýšenie platu po 1. roku, po 2. roku a po 5. roku od vzniku prac.pomeru
- Finančný príspevok na jazykové vzdelávanie
- Multisport karta
- 13. a 14. plat
- garantované navýšenie mzdy o infláciu 2 x v roku
- Príspevok na stravovanie
- Príspevok pri narodení dieťaťa 300 eur
- Odmena pracovné výročie 10 rokov (jednomesačná priemerná mzda)
- Odmena pracovné výročie 15 rokov (1000 eur)
- Referenčný program 500 € za odporúčenie nového kolegu
- Príspevok na dochádzku podľa internej smernice
- Práca v stabilnej spoločnosti
- Pitný režim, vitamíny, teambuildingové aktivity, Family day

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

-zodpovedný prístup
-skúsenosti s čistením, upratovaním sú vítané
- Pracovný čas je od 7:00 do 17:30 (V systéme: 4 dni sa pracuje/4 dni voľno/4 dni sa pracuje/2 dni voľno)
- BEZÚHONNOSŤ - vzhľadom na miesto pôsobenia spoločnosti - vo vyhradenom bezpečnostnom priestore letiska - sa vyžaduje bezúhonnosť kandidáta

Austrian Airlines Technik-Bratislava, s.r.o., or ATB for short, was founded and built up in order to provide first-class base maintenance specifically for Fokker 70 and Fokker 100 aircrafts. We were established at the end of 2006, as a subsidiary of the Austrian Airlines AG (registered and located in Vienna, Austria). Our home at the Bratislava Airport is just a 65 km drive on highway from Vienna International Airport (VIE).
We currently hold an EASA Part-145 Approval issued by the CAA of the Slovak Republic (SK.145.011.) with an access to the latest equipment and operate with up-to-date processes and procedures and CASA Approval Certificate Part 145 of the Civil Aviation Safety Regulation 1998 (CASR).

With skilled technicians who have an average of 15 years of experience in the industry we have enough heavy maintenance experience on Fokker 70/100 Aircraft to predict common findings, and advise our customers of possible future outcomes and system behaviors.

(Specialized Base Maintenance Provider for Fokker 70/100, Embraer 170/190 and Bombardier Q400, Airbus A220)

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2106661  Dátum zverejnenia: 26.2.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 321 EUR/mesiac