Sales Manager

Austria Trend Hotel Bratislava****

Miesto práce
Vysoká 2A, Bratislava
Termín nástupu
20.01.2019
1000 EUR brutto mesačne nástupný plat, v prípade skúseností možná dohoda.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Aktívna akvizícia nových klientov,
• Rozvoj a realizácia obchodných príležitostí,
• Udržiavanie obchodných kontaktov, starostlivosť o kľúčových klientov a uzatváranie zmlúv o spolupráci,
• Vedenie prehliadok hotela a konferenčných priestorov,
• Práca s rezervačným systémom PROTEL,
• Práca s Revenue systémom, cenotvorba,
• Zodpovednosť za dosahované obchodné výsledky spoločnosti.

• Motivačná variabilná zložka mzdy,
• Bonus za lojalitu (v závislosti od dĺžky pracovného pomeru),
• Možnosť stravovania sa v zamestnaneckej jedálni zdarma,
• Ďalšie odborné vzdelávanie (Hospitality, Up-/Crossselling tréning), osobný a profesionálny rast,
• Stabilné pracovné miesto,
• Zamestnanecké výhody v rámci ubytovania v hoteloch a rezortoch najväčšej rakúskej sieti hotelov Austria Trend Hotels & Resorts za zvýhodnené zamestnanecké ceny,
• Zvýhodnené možnosti cestovania vo Verkehrsbüro Group, najväčšieho koncernu v cestovnom ruchu v Rakúsku.

Váš životopis v anglickom jazyku s fotografiou zašlite, prosím, na kontakt uvedený nižšie.
Na osobný pohovor pozývame len kandidátov, ktorí spĺňajú kritériá zadané v pracovnej ponuke.
Osobné zložky neúspešných kandidátov budú po ukončení výberového konania zmazané resp. skartované.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomické, cestovný ruch, hotelový management

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B

• Skúsenosti s prácou v hotelovom sektore min. 1 rok (sales) alebo prax v oblasti predaja (obchodník) min. 3 roky,
• Reprezentatívne, profesionálne a dôveryhodné vystupovanie,
• Silná orientácia na hostí a služby hotela,
• Samostatnosť, spoľahlivosť, komunikatívnosť,
• Časová flexibilita, pozitívny vzťah k práci,
• Ďalšie jazykové znalosti sú vítané - nemčina je preferovaná,
• Znalosť MS-Office na výbornej úrovni.

AUSTRIA TREND Hotel Bratislava **** má k dispozícii 199 De Luxe, Executive a Executive De Luxe izieb s Executive Lounge, 333 m2 konferenčnej plochy s 5 konferenčnými miestnosťami, reštaurácia, lobbybar, wellness a fitness centrum so saunou a kardio vybavením a 70 parkovacích miest vo verejnej podzemnej garáži.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1237794  Dátum zverejnenia: 18.12.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1000 EUR brutto mesačne nástupný plat, v prípade skúseností možná dohoda.