Obchodný zástupca - OTC - pharma

AUROMEDA s. r. o.

Bratislavský kraj, Žilinský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
hneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 - 1 500 EUR/mesiac- v závislosti od skúsenosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme komunikatívnych, samostatných kolegov alebo kolegyne s výbornými prezentačnými a obchodnými zručnosťami na pozíciu Obchodných zástupcov, ktorí by podporili náš tím a ktorí by zodpovedali za aktívny predaj našich produktov značky AUROMEDA v rámci SK.

Momentálne obsadzujeme tri voľné pozície: Východné Slovensko (Prešovský a Košický kraj), Stredné Slovensko (Banskobystrický, Žilinský a Trenčiansky kraj) a Západné Slovensko (Bratislavský, Nitriansky a Trnavský kraj).

Vašou náplňou práce bude:

- pravidelné návštevy lekárov a lekárni vo zverenom regióne zamerané na
prezentáciu našej spoločnosti a jej produktov.
-zodpovednosť za aktívnu akvizíciu nových klientov v rámci danej lokality
- napĺňanie predajných cieľov
- aktívna komunikácia a starostlivosť o klientov
-zodpovednosť za obchodné výsledky
-poskytovanie servisu a poradenstva pre klientov
- súčasťou práce je aj súvisiaca administratíva a reporting

Ponúkame pracovné prostredie
• mladej firmy, bez zbytočnej byrokracie a hierarchických úrovní, všetci
sa poznajú po mene
• možnosť sebarealizácie
• kde je vedenie zvedavé na názory a návrhy všetkých zamestnancov
• kde je férovosť a transparentnosť na prvom mieste
• kde máme reálne očakávania ale zároveň motivujeme ľudí k ich
prekonávaniu
• kde sa snažíme vytvárať pevné obchodné vzťahy, byť spoľahlivým
partnerom pre obchodných partnerov
• pracovné prostriedky potrebné pri každodennej práci (notebook,
mobilný telefón, firemné auto)
• bonusy naviazané na pracovný výkon
• príspevok na DDS
• možnosť čiastočného home-office
• firemné akcie = teambuilding-y, večierky na ktorých sa poriadne zabavíš a spoznáš kolegov

Ak Vás naša ponuka zaujala, nezabudnite k životopisu pripojiť aj Vašu aktuálnu fotografiu. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- skúsenosť na trhu s OTC, prípadne FMCG
- samostatnosť, orientácia na výsledok a zákazníka
- analytické myslenie, profesionálne vystupovanie, teamová spolupráca
- výborné komunikačné a prezentačné schopnosti a obchodné zručnosti
- vytrvalosť, strategické uvažovanie, schopnosť nadchnúť sa pre nejakú
oblasť a vynikať v nej
- ochota cestovať, aktívny vodič

AUROMEDA je nová značka výživových doplnkov na slovenskom trhu, zameraná na produkty podporujúce zdravie, krásu a predovšetkým vitalitu ľudí každej vekovej skupiny. Okrem slovenského trhu má značka AUROMEDA zastúpenie aj na blízkom východe v Spojených arabských emirátoch.
ID: 4501938  Dátum zverejnenia: 16.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac