Vodič VZV

Auria Solutions Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Hlavná 1792/58a, Vráble
Termín nástupu
dohodou
5,04 EUR/hod.základná mzda može byť vyššia v závislosti od skúseností kandidáta; mesačný bonus vo výške 25% základnej mzdy; dochádzkový bonus 35 Eur mesačne, stravné 5.85 €/ stravenka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zabezpečenie vykládky prichádzajúceho materiáu.
- Zaskladňovanie prijatého materiálu do skladových lokácií podľa interných pracovných postupov.
- Zaskladňovanie a vyskladňovanie obalového materiálu.
- Zabezpečovanie dovozu prázdnych obalov na výrobné linky.
- Zabezpečovanie odvozu hotových výrobkov z výrobných liniek a zabezpečovanie ich zaskladnenie podľa interných pracovných postupov.
- Vyskladňovanie hotových výrobkov pre prípravu expedície.
- Expedovanie a nakladanie hotových výrobkov pre expedíciu dodávky zákazníkovi ako aj pre iné účely.
- Vykonávanie denných kontrol a zúčastňovanie sa periodických inventúr
- Dodržiavanie 5S štandardov na svojom pracovisku.
- Vykonávanie ostatných prác v sklade podľa potreby a pokynov nadriadeného.

Čo sa našim kolegom u nás páči?
- práca v nadnárodnej rýchlo sa rozvíjajúcej spoločnosti
- práca v úspešnej spoločnosti s ocenením ,,Zlatá firma 2023“
- práca v 2 -3 zmennej prevádzke /R, P, N
- príplatky
- príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
- Šikovnosť sa u nás cení. Ak sa ti bude dariť, máš možnosť získať navýšenie mzdy po 3 - 6 mesiacoch.
- Ak tvoj kamarát bude mať tiež záujem o prácu u nás tak nám ho dohoď a získaš bonus až 300 EUR.
- Radi občas vypneme a zregenerujeme svoje sily na našich spoločných akciách ako sú športové dni a vianočné večierky.
- Ak budeš mať inovatívny nápad, ktorý by mohol nášmu závodu pomôcť, my ťa odmeníme bonusom až do výšky 1500 EUR.

Ďakujeme všetkým uchádzačom za záujem pracovať v našej spoločnosti. Prosím, pošlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Predchádzajúce skúsenosti na pozícii skladníka, vodiča VZV
- Prax v sklade vo výrobnej spoločnosti je plus
- Doslednosť
- Zodpovedný prístup k práci
- Ochota pracovať v zmenovej prevádzke

AURIA Solutions vznikla ako joint venture medzi Shanghai Shenda a IAC Group . Nadväzuje na 150 ročnú tradíciu dodávok pre automobilový priemysel materskej spoločnosti IAC. Spoločnosť Auria patrí k lídrom na trhu vo výrobe a dodávkach akustických systémov a kobercových textílií do osobných automobilov (soft trim).

Auria prevádzkuje 21 výrobných závodov a 8 technických centier v 11 krajinách, zamestnáva skoro 7,000 zamestnancov na celom svete (USA, Mexiko, Nemecko, Belgicko, Veľká Británia, Španielsko, Čína, Šanghaj, Poľsko, ČR, SR, Južná Afrika).

Závod na Slovensku je lokalizovaný v meste Vráble, svoju činnosť začal v roku 2018, medzi našich zákazníkov patrí JLR, VW, Mercedes.
ID: 4770799  Dátum zverejnenia: 26.2.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 5,04 EUR/hod.