Technik údržby - Mechatronik

Auria Solutions Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Hlavná 1792/58a, 952 01 Vráble
Termín nástupu
dohodou
Od 6,61 EUR/hod.mesačná mzda sa pohybuje od 1490 Eur, v čom je zahrnuté: dochádzkový bonus, mesačná variabilná zložka mzdy, prípadné príplatky; mzda môže byť vyššia v závislosti od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kandidáta na pozíciu Technik údržby so špecializáciou na mechanickú údržbu (hydraulika, pneumatika, mechanické časti) príp. elektro údržbu (min.§ 21). kandidátov so skúsenosťami s nastavovaním a údržbou strojov, zariadení a výrobných liniek v podmienkach výroby dielov pre automobilový priemysel.
Hlavnou náplňou práce bude :

- vykonávanie servisu a opravy výrobných a montážnych zariadení, ako napr. poloautomatických, robotických montážnych staníc a iných výrobných systémov
- inštalácia, zapájanie a uvádzanie do prevádzky nových strojov a montážnych liniek
- vedenie príslušnej evidencie, podpora pri identifikácii koreňových príčin opakovaných porúch, navrhovanie opatrení na bezporuchový chod stroja
- výkon preventívnej údržby
- spolupráca s dodávateľmi výrobných zariadení a s kolegami v rámci nadnárodnej spoločnosti

​Čo sa našim kolegom u nás páči?

- práca v nadnárodnej, rýchlo sa rozvíjajúcej spoločnosti

- práca v úspešnej spoločnosti s ocenením ,,Zlatá firma 2023“​

- management s prozamestnanecky orientovaným prístupom

- vynikajúca príležitosť na profesionálny rast a zaškolenie na nových strojoch a výrobných linkách

- príspevok na dopravu

- príspevok na 3. pilier doplnkového dôchodkového sporenia

- ročná valorizácia platu

- stravné lístky 5,85 EUR

- Ak tvoj kamarát bude mať tiež záujem o prácu u nás tak nám ho dohoď a získaš bonus až 300 EUR.​

- Radi občas vypneme a zregenerujeme svoje sily na našich spoločných akciách ako vianočné večierky a pod.

- Ak budeš mať inovatívny nápad, ktorý by mohol nášmu závodu pomôcť, my ťa odmeníme bonusom až do výšky 1500 EUR.​

Ďakujeme všetkým uchádzačom za záujem o našu spoločnosť. Ospravedlňujem sa, ale z kapacitných dôvodov budeme kontaktovať iba kandidátov, ktorí spĺňajú definované kritériá

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo, automatizácia, elektrotechnika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Počet rokov praxe

2

- vzdelanie technického zamerania (SŠ, 1.stupeň VŠ)
- min. 2 rok praxe na pozícii technika údržby v podmienkach sériovej výroby
- Vyhláška §21 - §23 výhodou
- znalosti princípov penumatiky, hydrauliky a/alebo mechaniky podmienkou
- aktívny prístup, spoľahlivosť, ochota učiť sa

AURIA Solutions vznikla ako joint venture medzi Shanghai Shenda a IAC Group . Nadväzuje na 150 ročnú tradíciu dodávok pre automobilový priemysel materskej spoločnosti IAC. Spoločnosť Auria patrí k lídrom na trhu vo výrobe a dodávkach akustických systémov a kobercových textílií do osobných automobilov (soft trim).

Auria prevádzkuje 21 výrobných závodov a 8 technických centier v 11 krajinách, zamestnáva skoro 7,000 zamestnancov na celom svete (USA, Mexiko, Nemecko, Belgicko, Veľká Británia, Španielsko, Čína, Šanghaj, Poľsko, ČR, SR, Južná Afrika).

Závod na Slovensku je lokalizovaný v meste Vráble, svoju činnosť začal v roku 2018, medzi našich zákazníkov patrí JLR, VW, Mercedes.

Kontakt

Kontaktná osoba: Alica Kudláčová
Tel.: +421947952906
E-mail: poslať životopis
ID: 4400084  Dátum zverejnenia: 3.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 6,61 EUR/hod.