Launch inžinier (automotive)

Auria Solutions Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Hlavná 1792/58a, 952 01 Vráble
Termín nástupu
15.10.2021
1 800 EUR/mesiacnástupná mzda závisí od skúseností kandidáta, prehodnotí sa podľa preukázaných skúseností a zručností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V novootvorenej výrobnej spoločnosti - TIER 1 dodávateľa dielov pre motorové vozidlá, hľadáme vhodných kandidátov na pozíciu Launch inžiniera. Náplňou práce bude najmä :
- riadiť nábeh nových projektov do výroby podľa štandardov automotive a štandardov zákazníka
- vypracovanie kalkulácie a vytvorenie BOM pre diely v nábehu a ich aktualizácia počas životného cyklu v podmienkach sériovej výroby
- definovať potreby na personálne, strojové a materiálové vybavenie pre všetky nové projekty
- stanoviť harmonogram prípravy a nábehu projektu až do fázy SOP
- sledovať plnenie harmonogramu, vyhodnocovanie odchýlok od časového plánu, prijímanie nápravných opatrení
- riadenie technologických zmien počas životného cyklu projektu
- podieľať sa na vypracovaní štúdie PMEA nového dielu alebo technickej zmeny
- spolupracovať s útvarom kvality pri vzorkovaní a riadenie predsériovej výroby a testovanie dielov
- merať a spracovať časové snímky jednotlivých pracovných operácií a na ich základe optimalizovať pracovné operácie a layout výrobných zariadení

Ponúkame:
prácu v nadnárodnej rýchlo sa rozvíjajúcej spoločnosti
management s prozamestnanecky orientovaným prístupom
vynikajúcu príležitosť na profesionálny rast / spoluprácu v rámci nadnárodnej spoločnosti
zaujímavý sociálny program, teambuildingy, firemné akcie

Ďakujeme všetkým uchádzačom za záujem o našu spoločnosť. Ospravedlňujem sa, ale z kapacitných dôvodov budeme kontaktovať iba kandidátov, ktorí spĺňajú definované kritériá

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo, výrobné technológie, elektrotechnika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Project - Expert
Microsoft Excel - Pokročilý
AutoCAD - Základy
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

• VŠ vzdelanie technického zamerania
• min. 2 roky praxe na pozícii inžiniera alebo koordinátora zodpovedného za nábeh nových projektov v podmienkach sériovej výroby v automotive
• veľmi dobré znalosti z projektového managementu
• výborná orientácia v technickej dokumentácii
• aktívna komunikácia v anglickom jazyku nevyhnutná
• PC / MS Office pokročilý,
• schopnosť koordinovať multidisciplinárny tím, stanovovať ciele a vyhodnocovať stav projektov
• technické myslenie, analytické schopnosti
• prax v oblasti vstrekolisov, tepelného tvárnenia polymérov alebo reakčných vstrekolisov PUR - výhodou

AURIA Solutions vznikla ako joint venture medzi Shanghai Shenda a IAC Group . Nadväzuje na 150 ročnú tradíciu dodávok pre automobilový priemysel materskej spoločnosti IAC. Spoločnosť Auria patrí k lídrom na trhu vo výrobe a dodávkach akustických systémov a kobercových textílií do osobných automobilov (soft trim).

Auria prevádzkuje 21 výrobných závodov a 8 technických centier v 11 krajinách, zamestnáva skoro 7,000 zamestnancov na celom svete (USA, Mexiko, Nemecko, Belgicko, Veľká Británia, Španielsko, Čína, Šanghaj, Poľsko, ČR, SR, Južná Afrika).

Závod na Slovensku je lokalizovaný v meste Vráble, svoju činnosť začal v roku 2018, medzi našich zákazníkov patrí JLR, VW, Mercedes.
ID: 4168064  Dátum zverejnenia: 23.9.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac