Technik údržby - elektro

Auria Solutions Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Hlavná 1792/58a, 952 01 Vráble
Termín nástupu
20.05.2021
1 350 EUR/mesiacvýška základnej mzdy podľa skúseností uchádzača; plus 20% mesačný bonus od prvého mesiaca,

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V novo otvorenom výrobnom závode hľadáme na pozíciuTechnik údržby - elektro kandidátov so skúsenosťami s nastavovaním strojov, zariadení a výrobných liniek v podmienkach hromadnej výroby dielov pre automobilový priemysel.
Hlavnou náplňou práce bude :

- vykonávanie servisu a opravy výrobných a montážnych zariadení, ako napr. poloautomatických, robotických montážnych staníc a iných výrobných systémov
- inštalácia, zapájanie a uvádzanie do prevádzky nových strojov a montážnych liniek
- vedenie príslušnej evidencie, podpora pri identifikácii koreňových príčin opakovaných porúch, navrhovanie opatrení na bezporuchový chod stroja
- výkon preventívnej údržby
- spolupráca s dodávateľmi výrobných zariadení a s kolegami v rámci nadnárodnej spoločnosti

Ponúkame:

prácu v novootvorenej nadnárodnej, rýchlo sa rozvíjajúcej spoločnosti
management s prozamestnanecky orientovaným prístupom
vynikajúcu príležitosť na profesionálny rast a zaškolenie na nových strojoch a výrobných linkách
zaujímavý sociálny program, teambuildingy, firemné akcie
stravné lístky á 4 EUR

Ďakujeme všetkým uchádzačom za záujem o našu spoločnosť. Ospravedlňujem sa, ale z kapacitných dôvodov budeme kontaktovať iba kandidátov, ktorí spĺňajú definované kritériá

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo, automatizácia, elektrotechnika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

2

- vzdelanie technického zamerania (SŠ, 1.stupeň VŠ)
- min. 2 rok praxe na pozícii technika údržby v podmienkach sériovej výroby
- Vyhláška §21 podmienkou, § 22 alebo §23 výhodou
- znalosti penumatiky, hydrauliky alebo mechaniky veľkou výhodou
- aktívny prístup, spoľahlivosť, ochota učiť sa

AURIA Solutions vznikla ako joint venture medzi Shanghai Shenda a IAC Group . Nadväzuje na 150 ročnú tradíciu dodávok pre automobilový priemysel materskej spoločnosti IAC. Spoločnosť Auria patrí k lídrom na trhu vo výrobe a dodávkach akustických systémov a kobercových textílií do osobných automobilov (soft trim).

Auria prevádzkuje 21 výrobných závodov a 8 technických centier v 11 krajinách, zamestnáva skoro 7,000 zamestnancov na celom svete (USA, Mexiko, Nemecko, Belgicko, Veľká Británia, Španielsko, Čína, Šanghaj, Poľsko, ČR, SR, Južná Afrika).

Závod na Slovensku je lokalizovaný v meste Vráble, svoju činnosť začal v roku 2018, medzi našich zákazníkov patrí JLR, VW, Mercedes.
ID: 4055938  Dátum zverejnenia: 6.5.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 350 EUR/mesiac