Plant IT Administrator

Auria Solutions Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Hlavná 1792/58a, 952 01 Vráble
Termín nástupu
01.11.2020
1 350 EUR/mesiacvýška mzdy závisí od skúseností a šírky znalostí kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V novo otvorenom výrobnom závode pôsopbiacom v oblasti automotive hľadáme kandidátov na pozíciu IT Administrátora s nasledovnými zodpovednosťami:
Plant Local Infrastructure Maintenance and Support:
• Local Area Network (Switches / Routers / Cabling)
• Shop Floor Hardware Support (bar code scanners / label printers / Desktops / Visual displays / Software and operating system upgrades)
• Shop floor software support (installation / testing / patching)
• Local Server room management (ensure security of equipment and compliance with auditing requirements)
• Local Server Back-ups (Ensure completion, maintain logs and periodic testing)
• Coordinate resolution of centrally managed wireless network support including access points and guest wireless management
• End User Network Account Maintenance including timely action on Additions / Changes / Removals
• Local End user computer management (Replacement / repair / reimaging / patching / Anti-virus / Domain Management / Software installation / Software configuration)
• ERP Application support as necessary

Provide Level one support services for Centrally provided IT services:
• Wide Area Network (Router / Power / Connectivity troubleshooting)
• ERP connectivity Issues (Eliminate any local issues and coordinate with corporate resources based on findings)
• Provides support for Corporate IT initiatives (MDM, SD WAN, Anti-virus upgrade, data center, etc.)
• Provide first level remediation with Antivirus alerts and coordinate with third party SOC
... etc

Ponúkame:

prácu v nadnárodnej rýchlo sa rozvíjajúcej spoločnosti
mangement s prozamestnanecky orientovaným prístupom
vynikajúcu príležitosť na profesionálny rast zaujímavý sociálny program, teambuildingy, firemné akcie

Ďakujeme všetkým uchádzačom za záujem o našu spoločnosť. Ospravedlňujem sa, ale z kapacitných dôvodov budeme kontaktovať iba kandidátov, ktorí spĺňajú definované kritériá

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

informačné technológie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Expert
Microsoft PowerPoint - Expert
Microsoft Office 365 - Expert
Windows 10 - Expert
Administrácia Windows serverov - Expert

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

* SŠ/VŠ vzdelanie so zameraním na IT
* minimálne 2 ročné skúseností v správe sietí a IS v podmienkach výrobnej spoločnosti
* znalosť správy serverov, routerov a switchov, tlačiarní, ap.
* schopnosť tvoriť scripty
* anglický jazyk na úrovni pokročilý, B2
* nemecký jazyk - výhodou
* skúsenosti so správou ERP, lokálnych IT aplikácií
* Zodpovednosť, komunikatívnosť, precíznosť, proaktivita, samostatnosť

AURIA Solutions vznikla ako joint venture medzi Shanghai Shenda a IAC Group . Nadväzuje na 150 ročnú tradíciu dodávok pre automobilový priemysel materskej spoločnosti IAC. Spoločnosť Auria patrí k lídrom na trhu vo výrobe a dodávkach akustických systémov a kobercových textílií do osobných automobilov (soft trim).

Auria prevádzkuje 21 výrobných závodov a 8 technických centier v 11 krajinách, zamestnáva skoro 7,000 zamestnancov na celom svete (USA, Mexiko, Nemecko, Belgicko, Veľká Británia, Španielsko, Čína, Šanghaj, Poľsko, ČR, SR, Južná Afrika).

Závod na Slovensku je lokalizovaný v meste Vráble, svoju činnosť začal v roku 2018, medzi našich zákazníkov patrí JLR, VW, Mercedes.
ID: 3977007  Dátum zverejnenia: 25.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 350 EUR/mesiac