Kontrolór kvality

Auria Solutions Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Hlavná 1792/58a, 952 01 Vráble
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
15.11.2020
Mzdové podmienky (brutto)
5,5 EUR/hod.zákonné príplatky, príležitostná práca nadčas

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre výkon výstupnej kontroly výrobkov pre automobilový priemysel hľadáme vhodných uchádzačov na výkon nasledovných operácií na novom projekte :

- vizuálna kontrola komponentov a hotových výrobkov
- práca podľa inštrukcií
- udržiavanie poriadku na pracovisku
- práca v stoji
- vhodné pre mužov
- dvojzmenná prevádzka (ranná a poobedná), PO - PIA (víkendy len výnimočne)
Dopravu a ubytovanie NEZABEZPEČUJEME

Ponúkame:
zázemie nadnárodnej spoločnosti
čisté pracovné prostredie
možnosť predĺžiť spoluprácu

Ďakujeme všetkým uchádzačom za záujem o našu spoločnosť. Ospravedlňujem sa, ale z kapacitných dôvodov budeme kontaktovať iba kandidátov, ktorí spĺňajú definované kritériá

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárstvo, výrobné technológie

Prax na pozícii/v oblasti

požadovaná predchádzajúca skúsenosť s prácou v automobilovom priemysle na obdobnej pozícii

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- schopnosť precízne dodržiavať pracovné inštrukcie
- dobrý zrak a zdravotný stav
- flexibilita
- zodpovednosť
- predchádzajúce skúsenosti v oblasti kontroly kvality sú podmienkou

AURIA Solutions vznikla ako joint venture medzi Shanghai Shenda a IAC Group . Nadväzuje na 150 ročnú tradíciu dodávok pre automobilový priemysel materskej spoločnosti IAC. Spoločnosť Auria patrí k lídrom na trhu vo výrobe a dodávkach akustických systémov a kobercových textílií do osobných automobilov (soft trim).

Auria prevádzkuje 21 výrobných závodov a 8 technických centier v 11 krajinách, zamestnáva skoro 7,000 zamestnancov na celom svete (USA, Mexiko, Nemecko, Belgicko, Veľká Británia, Španielsko, Čína, Šanghaj, Poľsko, ČR, SR, Južná Afrika).

Závod na Slovensku je lokalizovaný v meste Vráble, svoju činnosť začal v roku 2018, medzi našich zákazníkov patrí JLR, VW, Mercedes.
ID: 3965862  Dátum zverejnenia: 5.11.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 5,5 EUR/hod.