Accountant

Auria Solutions Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Hlavná 1792/58a, 952 01 Vráble
Termín nástupu
10.10.2019
1 600 EUR/mesiac1600,00 €/mes. a vyššie podľa skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V novo otvorenom výrobnom závode , ktorý je súčasťou nadnárodnej skupiny a zároveň dovávateľom dielov pre významných zákazníkov v automobilovom priemysle hľadáme skúseného účtovníka na podporu rozbehu výroby. Náplňou práce bude:
 Účtovanie dodávateľských a odberateľských faktúr
 Kontrola cien na faktúre oproti objednávke
 Intercompany transakcie
 Účtovanie miezd
 Výpočet a účtovanie cestovných výdavkov
 Účtovanie majetku a odpisov
 Účtovanie bankových výpisov
 Príprava úhrad dodávateľských faktúr
 Výpočet a reporting DPH
 Účtovanie dohadov (accruals) , opravných položiek a rezerv
 Účtovanie zásob a investícií
 Príprava mesačnej a ročnej účtovnej závierky
 Kontrola a odsúhlasenie súvahových účtov
 Spolupráca pri príprave daňového priznania pre daň z príjmov
 Spolupráca s externými audítormi pri audite

Ponúkame:
prácu v nadnárodnej rýchlo sa rozvíjajúcej spoločnosti
výborné príležitosti pre osobnostný a odborný rast,
spoluprácu a vedenie v rámci nadnárodnej spoločnosti
management s prozamestnanecky orientovaným prístupom
zaujímavý sociálny program, teambuildingy, firemné akcie

Ďakujeme všetkým uchádzačom za záujem o našu spoločnosť. Ospravedlňujem sa, ale z kapacitných dôvodov budeme kontaktovať iba kandidátov, ktorí spĺňajú definované kritériá

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

účtovníctvo, logistika, ekonómia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý

Počet rokov praxe

3

VŠ/SŠ vzdelanie ekonomického smeru podmienkou
prax min. 5 rokov na podobnej pozícii vo výrobnej spoločnosti
skúsenosti z nadnárodnej korporácie vítané
výborná orientácia v účtovnej a daňovej legislatíve
znalosť IFRS, US GAAP očakávané
samostatnosť pri riešení problémov
dobrá znalosť anglického jazyka nevyhnutná
skúsenosti s používaním ERP v nadnárodných spoločnostiach potrebné !!
ovládanie MS/Excel na pokročilej úrovni

AURIA Solutions vznikla ako joint venture medzi Shanghai Shenda a IAC Group . Nadväzuje na 150 ročnú tradíciu dodávok pre automobilový priemysel materskej spoločnosti IAC. Spoločnosť Auria patrí k lídrom na trhu vo výrobe a dodávkach akustických systémov a kobercových textílií do osobných automobilov (soft trim).

Auria prevádzkuje 21 výrobných závodov a 8 technických centier v 11 krajinách, zamestnáva skoro 7,000 zamestnancov na celom svete (USA, Mexiko, Nemecko, Belgicko, Veľká Británia, Španielsko, Čína, Šanghaj, Poľsko, ČR, SR, Južná Afrika).

Závod na Slovensku je lokalizovaný v meste Vráble, svoju činnosť začal v roku 2018, medzi našich zákazníkov patrí JLR, VW, Mercedes.
ID: 3730083  Dátum zverejnenia: 25.9.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 600 EUR/mesiac1600,00 €/mes. a vyššie podľa skúseností kandidáta