Frontend Developer

Au media s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Programuješ weby v HTML5, CSS3, Javascripte a máš bohaté skúsenosti s responzívnym dizajnom? Chceš sa sústrediť viac na kvalitu ako na rýchlosť alebo budget a chceš dostať priestor na vylepšenia ? Tak môžeš byť súčasťou pohodového a vysoko kvalifikovaného teamu a pracovať na zahraničnom webovom projekte s niekoľkomiliónovou dennou návštevnosťou.

- venoval by si sa primárne frontendu, ale hľadáme aj backendistov
- grafické podklady väčšinou máme, ide o to ich pretransformovať do kódu a vyhrať sa s detailami
- všetky časti frontendu optimalizujeme na desktop, tablet aj mobil
- naši testeri testujú na rôznych mobilných zariadeniach, ku každej práci je okamžitý feedback
- snažíme sa robiť kvalitne, aj keď to má trvať dlhšie
- na tasky používame Jiru, kód verziujeme v GITe
- statickú analýzu kódu robí Teamcity, v Bitbuckete robíme code review
- vďaka continues deploymentu nasadzujeme niekoľkokrát denne
- plánujeme agilne pomocou Scrum a Kanban
- okrem bežných taskov máme dostatočný priestor na technické vylepšovanie, ktoré je nevyhnutné na udržanie kroku s rýchlym rastom
- team je zložený zo slovenských developerov, s klientom komunikujeme písomne v angličtine, ponúkame aj bezplatné jazykové kurzy
- priestory nášho office sa nachádzajú v Bratislave

- flexibilný pracovný čas a homeoffice je samozrejmosťou
- nezabudnuteľné teambuildingy
- priateľská pracovná atmosféra a pohodový tím
- účasť na medzinárodných konferenciách
- ďalšie nepodstatné benefity (káva, ovocie, notebook, ...)

Ak ťa naša ponuka zaujala, pošli svoje CVčko a príď sa s nami neformálne porozprávať, kde ti vysvetlíme čo robíme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- HTML5, CSS3, Javascript na dobrej úrovni
- skúsenosti s responzívnym dizajnom
- skúsenosti s BOOTSTRAP, jQuery, Less/Sass
- základná znalosť PHP výhodou (pre integráciu do template)
- schopnosť pracovať v tíme

Sme agentúra, ktorá sa zaoberá recruitingom a hľadá zamestnancov najmä pre popredné zahraničné firmy. Naša pobočka pôsobí v Bratislave.
ID: 3185594  Dátum zverejnenia: 12.9.2017