PR Manažér/Manažérka

AuJob s.r.o., Personálna agentúra

Banská Bystrica, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
dohodou
Od 2 000 EUR/mesiacfinálna výška platu bude závisieť od skúseností a zručností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vaše skúsenosti sú osobité a špecifické a práve od nich sa odvíja aj finančné ohodnotenie. Preto pristupuje náš klient ako aj my ku každému kandidátovi individuálne. Ponúkaný plat je na úrovni od 2000 - 2500 EUR/mesiac, alebo dohodou v závislosti od Vašich skúseností a znalostí.

Zabezpečovanie externých komunikačných aktivít v spolupráci s inými oddeleniami
Komunikácia s dodávateľskými reklamnými agentúrami, mediálnymi agentúrami, médiami a inštitúciami
Komplexné zastrešenie marketingových aktivít a prezentácia finančných výsledkov spoločnosti na zahraničných burzách cenných papierov
Účasť na veľtrhoch, konferenciách a seminároch zameraných na vyššie uvedenú oblasť
Aktualizácia a produkcia rôznych obchodných, informačných a prevádzkových tlačív
Príprava, spracovanie, úpravy a produkcia propagačných materiálov
Organizačné a administratívne zabezpečovanie zasadnutí manažmentu spoločnosti
Aktívna komunikácia a administratívna podpora pre zahraničnú poradenskú pobočku spoločnosti
Správa sociálnych sietí
Pravidelná starostlivosť o web stránku spoločnosti
Implementácia mediálnej a komunikačnej stratégie spoločnosti
Príprava podkladov a spracovávanie externých a interných mediálnych výstupov (stanoviská a vyhlásenia zástupcov spoločnosti, PR správy)
Spolupráca pri tvorbe obsahu a formy komunikačných výstupov, komunikácia odborných stanovísk
Aktívna komunikácia so slovenskými a zahraničnými médiami (spolutvorba PR článkov a ďalšie PR aktivity)
Tvorba výročných správ spoločností
Tvorba firemnej prezentácie a budovanie brandingu spoločnosti
Aktívne vyhľadávanie a oslovovanie nových zákazníkov a prieskum trhu
Organizácia interných workshopov a školení
Monitoring správ o spoločnosti v médiách

Pozícia vyžaduje aktívnu znalosť anglického jazyka slovom i písmom a ochotu často cestovať.

Kvalitné zaškolenie a zapracovanie na pozíciu
Jazykové kurzy
Extra bonusový odmeňovací systém
Sociálny fond - kultúra, výročia, šport, osobnostný rozvoj
Školenia, semináre
Flexibilná pracovná doba
Možnosť Home Office
Akčná, dynamická práca
Skvelý a podporujúci kolektív

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Úspešná výrobná spoločnosť v regióne Banská Bystrica, ktorá patrí medzi najinovatívnejšie výrobné spoločnosti v oblasti práškovej metalurgie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Marketing, PR

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
Sociálne siete - Pokročilý
PR články - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Kreatívne a strategické myslenie
Výborné komunikačné zručnosti a skvelý písomný prejav v slovenskom i anglickom jazyku
Vysoká miera zodpovednosti a flexibility
Samostatnosť
Iniciatíva
Silná prozákaznicka orientácia
Tímový hráč
Kreatívny prístup k riešeniu problémov
Výborné organizačné a manažérske zručnosti
Ochota cestovať

PERFEKTNÉ TIPY A TRIKY NA POHOVOR: http://www.aujob.sk/tipy.php

Personálna agentúra AuJob - Na Vašej práci nám záleží. Už viac ako 20 rokov.
Ak chcete vedieť prečo sa k nám vracajú svetovo známe spoločnosti ale aj menšie firmy a ako pomáhame kandidátom, aby vynikli na pohovore, navštívte našu stránku, kde sa dozviete viac.

Tešíme sa na spoločnú spoluprácu.

Môžete nás kedykoľvek kontaktovať mailom na adrese [email protected]. Prípadne sa informujte o konkrétnej pracovnej príležitosti u konzultantky, ktorá je uvedená na inzerovanej pozícii a zodpovedá za výberový proces.

Zaslaním životopisu a iných dokumentov potrebných na splnenie účelu - sprostredkovanie zamestnania, udeľuje uchádzač o zamestnanie spoločnosti AuJob s.r.o., ako prevádzkovateľovi IS Evidencia uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších právnych predpisov, súhlas so spracúvaním svojich osobných údajov na účely a za podmienok uvedených v „Informácie poskytované pri získavaní osobných údajov od dotknutej osoby podľa Nariadenia Európskeho Parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 (GDPR) a zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v platnom znení“, ktoré sú tiež dostupné na www.aujob.sk/ochrana-osobnych-udajov.php.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4597437  Dátum zverejnenia: 8.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac