Technical Specialist with french language

AuJob s.r.o., Personálna agentúra

Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
ASAP/dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 400 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vaše skúsenosti sú osobité a špecifické a práve od nich sa odvíja aj finančné ohodnotenie. Preto pristupuje náš klient ako aj my ku každému kandidátovi individuálne.

Ak ste nadšencom automobilového priemyslu a chceli by ste sa stať súčasťou regionálneho tímu, ktorý sa stará o vozové parky vo viac ako 5 krajinách, potom je táto pozícia ako pre vás. Staňte sa súčasťou stabilného tímu, ktorý sa stará o vozový park regiónu Benelux!

Vašou hlavnou zodpovednosťou bude administrácia a schvaľovanie všetkých technických a údržbových požiadaviek a následná validácia fakturačného procesu pre všetky technické zásahy. Rozšírite si tak technické zručnosti v oblasti automobilov a spoznáte väčšinu automobilových značiek.

Na tejto pozícii budete:
• riadiť a zabezpečovať operácie údržby auta vo vzťahu k autoservisom, predajcom, dielňam a pneuservisom.
• kontrolovať všetky druhy došlých faktúr ohľadom pneumatík, servisu, údržby a opráv, krátkodobého prenájmu, poškodenia.
• vytvárať v systéme schválenie pre došlé faktúry, ktoré ešte neboli odsúhlasené, a všetky faktúry následne zaúčtujete
• zasielať späť všetky nesprávne faktúry spolu s dôvodom ich odmietnutia. V prípade, že niektoré informácie chýbajú, môžete tiež zavolať dodávateľovi, aby ste získali tieto informácie a prehodnotili schválenie faktúry.
• Starať sa o niekoľko druhov rezervácií ako napríklad pneumatík, krátkodobého prenájmu a SMR
• Informovať Account Managera o opravách spôsobených zvláštnymi príčinami alebo technickou poruchou auta
• Kontaktovať technického odborníka v prípade akýchkoľvek pochybností
• Udržovať čo najnižší počet došlých nespracovaných faktúr najmä pred uzávierkovým obdobím
• Spravovať rôzne požiadavky vodiča súvisiace s používaním vozidla (napr. rezervácia servisu, zablokovanie palivovej karty, poskytovanie technických informácií atď.)
• Sledovať opravy a údržby s cieľom minimalizovať čas a náklady potrebné na opravu a optimalizovať nepojazdnosť vozidiel.
• Udržiavať vysokú úroveň spokojnosti zákazníkov a vodičov poskytovaním rýchlych a spoľahlivých zákaznícky orientovaných služieb.
• Podporovať vodičov v procese hlásenia dopravnej nehody a opravy poškodeného vozidla a zaručovať maximálnu mobilitu.
• Vyhodnocovať poistnú udalosť a riadiť všetky potrebné kroky voči poisťovateľom, odborníkom, maklérom a dodávateľom opráv, aby ste optimalizovali priame a nepriame náklady vzniknuté pri poistných udalostiach.
• Sledovať spisy o škodách vrátane krádeží a celkových strát s cieľom minimalizovať náklady.
• Sledovať poistenia áut.

Čo na tejto pozícii potrebujete?
• aktívna znalosť francúzskeho jazyka - B2+/C1 - ktorý budete denno-denne využívať v rámci komunikácie

Spoločnosť svojim zamestnancom ponúka:
• pôsobenie v medzinárodnom prostredí
• teambuildingy, oslavy, večierky a iné spoločenské príležitosti
• čas pre seba vo forme dovolenky navyše
• pôsobenie v prostredí so silným zreteľom na work-life balance
• školenia a tréningy, zamerané aj na zdokonalenie pracovných zručností
• finančné bonusy (ako ročný finančný bonus vo výške až 120% priemernej mesačnej mzdy)
• Home Office
• Multisport karta
• životné poistenie
• príspevok na dôchodkové sporenie
• Benefičný program Cafeteria
• Callio karta plne hradená spoločnosťou s hodnotou 5€/deň využiteľných na kúpu obeda
• Sick days
• čerstvé ovocie v kancelárií každý deň
• Refferal bonus

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Spoločnosť je jedným z lídrov dlhodobého prenájmu a správy firemných vozidiel.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Francúzsky jazyk - Stredne pokročilý (B2)

PERFEKTNÉ TIPY A TRIKY NA POHOVOR: http://www.aujob.sk/tipy.php

Personálna agentúra AuJob - Na Vašej práci nám záleží. Už viac ako 20 rokov.
Ak chcete vedieť prečo sa k nám vracajú svetovo známe spoločnosti ale aj menšie firmy a ako pomáhame kandidátom, aby vynikli na pohovore, navštívte našu stránku, kde sa dozviete viac.

Tešíme sa na spoločnú spoluprácu.

Môžete nás kedykoľvek kontaktovať mailom na adrese [email protected]. Prípadne sa informujte o konkrétnej pracovnej príležitosti u konzultantky, ktorá je uvedená na inzerovanej pozícii a zodpovedá za výberový proces.

Zaslaním životopisu a iných dokumentov potrebných na splnenie účelu - sprostredkovanie zamestnania, udeľuje uchádzač o zamestnanie spoločnosti AuJob s.r.o., ako prevádzkovateľovi IS Evidencia uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších právnych predpisov, súhlas so spracúvaním svojich osobných údajov na účely a za podmienok uvedených v „Informácie poskytované pri získavaní osobných údajov od dotknutej osoby podľa Nariadenia Európskeho Parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 (GDPR) a zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v platnom znení“, ktoré sú tiež dostupné na www.aujob.sk/ochrana-osobnych-udajov.php.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4361571  Dátum zverejnenia: 22.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac