Hľadá sa Technológ pre biotechnologickú spoločnosť! Príležitosť aj pre absolventov

AuJob s.r.o., Personálna agentúra

Miesto práce
Banskobystrický kraj
Termín nástupu
ASAP/dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vaše skúsenosti sú osobité a špecifické a práve od nich sa odvíja aj finančné ohodnotenie. Preto pristupuje náš klient ako aj my ku každému kandidátovi individuálne.

Čo Vám táto pozícia prinesie?
- Neustále budete zlepšovať svoje vedomosti a zručnosti v oblasti biotechnológie, pretože budete súčasťou celosvetovo uznávanej výrobnej spoločnosti
- Zlepšíte aj svoje komunikačné zručnosti a to aj v anglickom jazyku

Čo Vás na pozícii čaká a neminie? Budete:
- vyhodnocovať všetky technologické procesy vo výrobe i novo testované technológie,
- zabezpečovať plánovanie a vyhodnocovanie technologických testov s cieľom optimalizovať výrobný proces,
- samostatne pripravovať predpisovú a záznamovú dokumentáciu, ktorá je v súlade s príslušnými štandardami kvality GMP, ISO 9001, FSSC22000, Fami QS a pod.,
- spolupracovať s kolegami všetkých útvarov pri optimalizácii existujúcej výroby alebo pri zavádzaní nových výrobkov a technológií do výroby,
- pravidelne aktualizovať všetky zmeny v technológií,
- proaktívne komunikovať s partnermi.

• nadštandardný systém bonusov,
• doplnkové dôchodkové sporenie,
• príspevok pri narodení dieťaťa,
• príspevok pri uzavretí manželstva,
• príspevok na kultúrne a športové aktivity,
• príspevok na prázdninový tábor pre deti,
• príspevok na vitamíny,
• príspevok na regeneráciu (masáže, plaváreň a iné),
• flexibilný pracovný čas,
• priama komunikácia s klientmi,
• práca s novými inovatívnymi technológiami za vyšších kvalitatívnych štandardov
• vzdelávacie aktivity nad rámec zákona
• parkovanie v areáli firmy

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Chemický priemysel, výroba farmaceutických výrobkov

Spoločnosť pôsobiaca v oblasti biotechnológií je súčasťou nemeckého koncernu, v rámci ktorého sa špecializuje ako Scale up and launch platforma – zabezpečuje vývoj produktu od laboratória až po zavedenie do výroby.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

chémia, chemické inžinierstvo, prírodovedné, farmaceutické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

• prax na obdobnej pozícii- výhodou
• aktívna znalosť anglického alebo nemeckého jazyka slovom aj písmom- min. B2
• skolenia v zmysle registra školení AE-RG-001
• schopnosť dlhodobo plánovať a koordinovať rôzne činnosti
• výborné komunikačné zručnosti
• dobré riadiace a vodcovské zručnosti
• záujem o prácu v multikultúrnom prostredí

PERFEKTNÉ TIPY A TRIKY NA POHOVOR: http://www.aujob.sk/tipy.php

Personálna agentúra AuJob - Na Vašej práci nám záleží. Už viac ako 20 rokov.
Ak chcete vedieť prečo sa k nám vracajú svetovo známe spoločnosti ale aj menšie firmy a ako pomáhame kandidátom, aby vynikli na pohovore, navštívte našu stránku, kde sa dozviete viac.

Tešíme sa na spoločnú spoluprácu.

Môžete nás kedykoľvek kontaktovať na telefónnom čísle +421/2/52 966 882, mailom na adrese [email protected]. Prípadne sa informujte o konkrétnej pracovnej príležitosti u konzultantky, ktorá je uvedená na inzerovanej pozícii a zodpovedá za výberový proces.

Zaslaním životopisu a iných dokumentov potrebných na splnenie účelu - sprostredkovanie zamestnania, udeľuje uchádzač o zamestnanie spoločnosti AuJob s.r.o., ako prevádzkovateľovi IS Evidencia uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších právnych predpisov, súhlas so spracúvaním svojich osobných údajov na účely a za podmienok uvedených v „Informácie poskytované pri získavaní osobných údajov od dotknutej osoby podľa Nariadenia Európskeho Parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 (GDPR) a zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v platnom znení“, ktoré sú tiež dostupné na www.aujob.sk/ochrana-osobnych-udajov.php.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4326693  Dátum zverejnenia: 11.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac