Rád komunikuješ a nemecký jazyk ovládaš na aktívnej úrovni? Medzinárodná spoločnosť hľadá Špecialistu prvého kontaktu!

AuJob s.r.o., Personálna agentúra

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP/dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiac1200 btt

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vaše skúsenosti sú osobité a špecifické a práve od nich sa odvíja aj finančné ohodnotenie. Preto pristupuje náš klient ako aj my ku každému kandidátovi individuálne.

Si absolvent a chceš nabrať relevantné pracovné skúsenosti? Máš záujem o prácu v medzinárodnom prostredí s využitím nemeckého jazyka? Staň sa špecialistom prvého kontaktu!

Prečo je pre Teba táto pozícia vhodná:
• naberieš hodnotné skúsenosti v oblasti administratívy ako aj komunikácie
• budeš sa realizovať v medzinárodnom prostredí
• vieš pochopiť potreby zákazníkov

Na tejto pozícii budeš:
• aktívne využívať nemecký jazyk
• poskytovať vysoký stupeň kvalitného servisu a služieb zákazníkom
• aktívne pracovať s informáciami a údajmi v internom systéme
• sprostredkovávať informácie v rámci oddelení spoločnosti

Svojim zamestnancom firma ponúka:
• vzdelávacie a rozvojové programy
• motivačné finančné ohodnotenie
• priestor pre kariérny rast
• a v neposlednom rade možnosť sebarealizácie v medzinárodnom prostredí

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Predaj, distribúcia a oprava automobilov a motocyklov

Nemecká spoločnosť pôsobiaca v oblasti sprostredkovania predaja a kúpy havarovaných vozidiel.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Pre výkon tejto pozície je potrebné:
• znalosť nemeckého jazyka na komunikatívnej úrovni
• proaktívne riešiť požiadavky interných aj externých klientov
• dôsledne sprostredkovávať informácie zainteresovaným stranám

PERFEKTNÉ TIPY A TRIKY NA POHOVOR: http://www.aujob.sk/tipy.php

Personálna agentúra AuJob - Na Vašej práci nám záleží. Už viac ako 20 rokov.
Ak chcete vedieť prečo sa k nám vracajú svetovo známe spoločnosti ale aj menšie firmy a ako pomáhame kandidátom, aby vynikli na pohovore, navštívte našu stránku, kde sa dozviete viac.

Tešíme sa na spoločnú spoluprácu.

Môžete nás kedykoľvek kontaktovať na telefónnom čísle +421/2/52 966 882, mailom na adrese [email protected]. Prípadne sa informujte o konkrétnej pracovnej príležitosti u konzultantky, ktorá je uvedená na inzerovanej pozícii a zodpovedá za výberový proces.

Zaslaním životopisu a iných dokumentov potrebných na splnenie účelu - sprostredkovanie zamestnania, udeľuje uchádzač o zamestnanie spoločnosti AuJob s.r.o., ako prevádzkovateľovi IS Evidencia uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších právnych predpisov, súhlas so spracúvaním svojich osobných údajov na účely a za podmienok uvedených v „Informácie poskytované pri získavaní osobných údajov od dotknutej osoby podľa Nariadenia Európskeho Parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 (GDPR) a zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v platnom znení“, ktoré sú tiež dostupné na www.aujob.sk/ochrana-osobnych-udajov.php.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3785094  Dátum zverejnenia: 11.10.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 EUR/mesiac1200 btt