Čašník/Servírka v horskom prostredí na Remate neďaleko Handlovej

AuJob s.r.o., Personálna agentúra

Miesto práce
Remata, Ráztočno-Remata
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
3€ na hodinu + príplatky a odmeny z tržieb (ľahko dosiahnuteľné) + tringelty ostávajú zamestnancom. Zarobiť sa u nás naozaj dá :-)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovná pozícia je zadaná pre CHATU PONIKLEC, ktorá prevádzkuje reštauráciu a turistickú ubytovňu v horskom prostredí na Remate. www.chataponiklec.sk

• Šikovnosť,
• komunikatívnosť,
• zodpovednosť,
• pozornosť,
• príjemné vystupovanie
sú základné predpoklady, aby si sa stal našim novým kolegom alebo kolegyňou.

Si to ty? OZVI SA NA: +421 902 500 900 (prevádzkarka Silvia Villarová Hocková)

Náplň práce:
• aktívna komunikácia a starostlivosť o hostí
• prijímanie objednávok od zákazníkov a ich následne vyúčtovanie
• obsluha hostí a servírovanie objednaných pokrmov a nápojov
• ovládanie jedálneho lístka a poskytovanie odporúčaní hosťom podľa ich preferencií (Nemusíte sa obávať, náš jedálny lístok sa neskladá z desiatok jedál. Zakladáme si na kvalite a nie kvantite.)
• starostlivosť o prevádzku, jej čistotu a príjemné prostredie
• dodržiavanie hygienických a bezpečnostných predpisov
• vedenie inventúr
• podieľanie sa na príprave akcií

• stabilná práca a dlhodobá istota v celoročnej prevádzke
• mzda vždy načas do 15. dňa v mesiaci
• príjemné, rodinné vedenie prevádzky a mladý kolektív
• práca v horskom prostredí
• možnosť bezplatného ubytovania počas zmeny
• zabezpečené stravovanie a pitný režim
• základná mzda + príplatky a odmeny z tržieb (ľahko dosiahnuteľné) + tringelty
• zamestnanecké zľavy
• individuálny prístup, individuálne ohodnotenie, bonusy
• úvodné zaškolenie

Sme hrdí na to, čo robíme. Zákazníkom ponúkame výborné domáce jedlo, čisté a voňavé ubytovanie, ústretovú obsluhu. Svojim zamestnancom istotu a budúcnosť. Poď k nám pracovať a buduj dobré meno a služby Chaty Poniklec. Obsadzujeme aj iné pozície v rámci prevádzky. Bližšie informácie na tel.čísle: 0902 500 900 prevádzkarka Silvia Villarová Hocková.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Reštaurácie, bary, jedálne a pod.

Gastro prevádzka, turistická ubytovňa.
Prevádzku sme prevzali pred dvoma rokmi. Odvtedy sa snažíme prinavrátiť Poniklecu a Remate svoje čaro. Pridaj sa k nám.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• vyučenie v obore čašník/servírka nie je nutné, uvítame aj zamestnancov, ktorí majú nadšenie a snahu vyskúšať niečo nové
• úslužnosť
• dodržiavanie štandardov v oblasti čistoty a hygieny
• schopnosť prispôsobiť sa, spoľahlivosť
• dodržiavanie postupov obsluhy a stolovania, príprava priestoru.
• ochota pracovať na zmeny (krátky a dlhý týždeň)
• hmotná zodpovednosť za tovar a finančnú hotovosť

PERFEKTNÉ TIPY A TRIKY NA POHOVOR: http://www.aujob.sk/tipy.php

Personálna agentúra AuJob - Na Vašej práci nám záleží. Už viac ako 20 rokov.
Ak chcete vedieť prečo sa k nám vracajú svetovo známe spoločnosti ale aj menšie firmy a ako pomáhame kandidátom, aby vynikli na pohovore, navštívte našu stránku, kde sa dozviete viac.

Tešíme sa na spoločnú spoluprácu.

Môžete nás kedykoľvek kontaktovať mailom na adrese [email protected]. Prípadne sa informujte o konkrétnej pracovnej príležitosti u konzultantky, ktorá je uvedená na inzerovanej pozícii a zodpovedá za výberový proces.

Zaslaním životopisu a iných dokumentov potrebných na splnenie účelu - sprostredkovanie zamestnania, udeľuje uchádzač o zamestnanie spoločnosti AuJob s.r.o., ako prevádzkovateľovi IS Evidencia uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších právnych predpisov, súhlas so spracúvaním svojich osobných údajov na účely a za podmienok uvedených v „Informácie poskytované pri získavaní osobných údajov od dotknutej osoby podľa Nariadenia Európskeho Parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 (GDPR) a zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v platnom znení“, ktoré sú tiež dostupné na www.aujob.sk/ochrana-osobnych-udajov.php.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3632441  Dátum zverejnenia: 9.4.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3€ na hodinu + príplatky a odmeny z tržieb (ľahko dosiahnuteľné) + tringelty ostávajú zamestnancom. Zarobiť sa u nás naozaj dá :-)