Staňte sa Produktovým manažérom a získajte možnosť navrhnúť nové produkty a zároveň zlepšovať už tie existujúce!

AuJob s.r.o., Personálna agentúra

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP/dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
od 1500 €/btt

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vaše skúsenosti sú osobité a špecifické a práve od nich sa odvíja aj finančné ohodnotenie. Preto pristupuje náš klient ako aj my ku každému kandidátovi individuálne.

Prečo je pre Vás táto pozícia vhodná:
• využijete Vaše skúsenosti nadobudnuté ako Produktový manažér
• dostanete príležitosť posúvať spoločnosť ďalej
• rozšírite si obzory a budete mať možnosť uplatniť sa na trhu

Čo bude Vašou úlohou?
• zavádzanie nových produktov (E2E implementácia) ako aj starostlivosť a zlepšovanie už existujúcich produktov
• analýza trhu (či už zahraničného alebo slovenského), na základe čoho navrhnete nové nápady na produkty
• aktívna komunikácia s oddeleniami spoločnosti (IT, Sales, Marketing ako aj s obchodným riaditeľom a právnikmi)
• zapájať sa pri inováciach a zlepšeniach jednotlivých procesov pri zavádzaní produktu

Čo Vám spoločnosť ponúka?
• 20% ročný výkonnostný bonus
• zaujímavý sociálny program s množstvom benefitov
• podporu Vašich odborných zručnosti (širokú škálu interných a externých školení)
• príležitosť spoznať svojich kolegov aj mimo práce (rôzne firemné eventy či teambuldingy)
• dni dovolenky navyše, kedy potrebuje čas pre seba
• samozrejme zázemie v stabilnej medzinárodnej spoločnosti

Váš životopis nám zašlite cez profesiu v slovenskom, prípadne anglickom jazyku.

Podrobnejšie informácie o spoločnosti a náplni práce sa dozviete telefonicky alebo na osobnom stretnutí.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Naším klientom je stabilná slovenská spoločnosť ktorá sa zaoberá poskytovaním služieb.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

2

Vhodným kandidátom na túto pozíciu je človek, ktorý:
• má skúsenosti ako Produktový manažér
• je snaživý, aktívny a má logické a procesné myslenie
• má silné komunikačné zručnosti a slovo "nie" ho nezastaví
• ovláda angličtinu na mierne pokročilej úrovni (B1)

PERFEKTNÉ TIPY A TRIKY NA POHOVOR: http://www.aujob.sk/tipy.php

Personálna agentúra AuJob - Na Vašej práci nám záleží. Už viac ako 20 rokov.
Ak chcete vedieť prečo sa k nám vracajú svetovo známe spoločnosti ale aj menšie firmy a ako pomáhame kandidátom, aby vynikli na pohovore, navštívte našu stránku, kde sa dozviete viac.

Tešíme sa na spoločnú spoluprácu.

Môžete nás kedykoľvek kontaktovať mailom na adrese [email protected]. Prípadne sa informujte o konkrétnej pracovnej príležitosti u konzultantky, ktorá je uvedená na inzerovanej pozícii a zodpovedá za výberový proces.

Zaslaním životopisu a iných dokumentov potrebných na splnenie účelu - sprostredkovanie zamestnania, udeľuje uchádzač o zamestnanie spoločnosti AuJob s.r.o., ako prevádzkovateľovi IS Evidencia uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších právnych predpisov, súhlas so spracúvaním svojich osobných údajov na účely a za podmienok uvedených v „Informácie poskytované pri získavaní osobných údajov od dotknutej osoby podľa Nariadenia Európskeho Parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 (GDPR) a zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v platnom znení“, ktoré sú tiež dostupné na www.aujob.sk/ochrana-osobnych-udajov.php.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3499696  Dátum zverejnenia: 24.9.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1500 €/btt