Vytváraj webové riešenia ako .NET developer a pracuj pre úspešný slovenský software house

AuJob s.r.o., Personálna agentúra

Miesto práce
Bratislavský kraj, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

E-commerce sa stáva dôležitou súčasťou dnešného podnikateľského sveta. Využite svoje technické zručnosti a vytvárajte webové riešenia veľkých formátov.

Počas pracovnej doby budete:
• kombinovať kreativitu s funkčnosťou a vyvíjať veľké webové portály ako aj intranetové a internetové riešenia
• analyzovať a navrhovať riešenia z hľadiska funkčnosti a dátového modelu aplikácie
• kontrolovať a testovať funkčnosť navrhnutých riešení
• podľa potreby a druhu projektu kooperovať aj s inými oddeleniami spoločnosti
• mať priestor na komunikáciu aj priamo s klientom
• súčasťou 6-10 členného tímu spolu s ďalšími programátormi, analytikom a projektovým manažérom
• spolupracovať so skúsenými špecialistami ale aj juniormi
• využívať anglický jazyk najmä na písanie dokumentácie

Čo Vám ponúka spoločnosť?
• možnosť pracovať pre prestížnych klientov
• okrem fixnej zložky aj motivujúcu odmenu po úspešnom zvládnutí projektu
• podporu pri práci z hľadiska kvalitného technického vybavenia a IT infraštruktúry
• dostatočný priestor na sebarealizáciu aj napriek práci v tíme
• možnosť využiť home office podľa dohody a fázy projektu

Váš životopis nám zašlite cez profesiu v slovenskom, prípadne anglickom jazyku.

Podrobnejšie informácie o spoločnosti, projekte a náplni práce sa dozviete telefonicky alebo na osobnom stretnutí.

Spätne môžeme kontaktovať iba tých uchádzačov, ktorí zodpovedajú požiadavkám a predstavám nášho klienta. Za pochopenie ďakujeme.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Hľadáme šikovného programátora pre spoločnosť špecializujúcu sa na komplexné služby v oblasti webových riešení, pokročilých e-commerce aplikácií a vývoja softvéru na zákazku. Pracuje na projektoch pre domáce ako aj medzinárodne uznávané spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

.NET - Pokročilý
C# - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

Bez čoho sa na tejto pozícii nezaobídete?
Ako .NET developer je dôležité mať za sebou minimálne 2 ročnú prax v oblasti programovania webových aplikácií v .NET, C# .

PERFEKTNÉ TIPY A TRIKY NA POHOVOR: http://www.aujob.sk/tipy.php

Personálna agentúra AuJob - Na Vašej práci nám záleží. Už viac ako 20 rokov.
Ak chcete vedieť prečo sa k nám vracajú svetovo známe spoločnosti ale aj menšie firmy a ako pomáhame kandidátom, aby vynikli na pohovore, navštívte našu stránku, kde sa dozviete viac.

Tešíme sa na spoločnú spoluprácu.

Môžete nás kedykoľvek kontaktovať na telefónnom čísle +421/2/52 966 882, mailom na adrese [email protected]. Prípadne sa informujte o konkrétnej pracovnej príležitosti u konzultantky, ktorá je uvedená na inzerovanej pozícii a zodpovedá za výberový proces.

Zaslaním životopisu a iných dokumentov potrebných na splnenie účelu - sprostredkovanie zamestnania, udeľuje uchádzač o zamestnanie spoločnosti AuJob s.r.o., ako prevádzkovateľovi IS Evidencia uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších právnych predpisov, súhlas so spracúvaním svojich osobných údajov na účely a za podmienok uvedených v „Informácie poskytované pri získavaní osobných údajov od dotknutej osoby podľa Nariadenia Európskeho Parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 (GDPR) a zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v platnom znení“, ktoré sú tiež dostupné na www.aujob.sk/ochrana-osobnych-udajov.php.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3265280  Dátum zverejnenia: 11.12.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou