Operátor povrchových úprav - pieskovač

Auguste Cryogenics Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Vstupný areál U. S. Steel, Šaca
Nástup možný ihnneď po absolvovaní lekárskej prehliadky u našej zmluvnej PZS
1 470 EUR/mesiacPôvodná základná zložka mzdy: od 1470 EUR brutto + bonusy , príplatky za prácu v noci a nadčasy platené nad rámec ZP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• príprava dielov pred pieskovaním a balotínovaním

• príprava dielov do lakovne pieskovaním a balotínovaním

• obsluha pieskovacieho zariadenia, pieskovanie oceľových výrobkov

• manipulácia s materiálom, prevoz materiálu na určené miesto

• práca v 2 zmennej prevádzke

stravné lístky / finančný príspevok na stravovanie v hodnote 5,85.- EUR v plnej výške od zamestnávateľa , firemné akcie v lete a zime, príspevok zamestnávateľa na doplnkové dochodkové poistenie, kompletné vybavenie OOPP, profesný rast ,zvyšovanie kvalifikácie,

Prosíme záujemcov spĺňajúcich zadané kritériá, aby telefonicky kontaktoval Vedúceho výroby / Production manager - Ing.Juraj Maďar , +421903723429

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

manuálna zručnosť, technické myslenie

zodpovedný prístup k práci

Spoločnosť so zahraničnou účasťou zaoberajúca sa výrobou tlakových nádob pre uskladňovanie technických plynov pri kryogenických teplotách. Vďaka inováciám a vysokej kvalite produktov sa spoločnosť rýchlo rozvíjala a na trhu pôsobí už viac ako 20 rokov. Naši pracovníci sú priamo našimi zamestnancami a nie agentúrnymi pracovníkmi.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

ID: 4829845  Dátum zverejnenia: 14.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 470 EUR/mesiac