Можливість для людей з України

Projektový a produktový manažér pre startup

Auglio

The Spot, Bottova, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
1.5.
2 500 - 4 000 EUR/mesiacV závislosti od skúseností uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme schopného a motivovaného projektového a produktového manažéra pre dynamický startup AUGLIO, ktorý prináša inováciu v oblasti virtuálneho zrkadla.

  • Vedenie projektov: Riadenie a koordinácia 7-členného tímu developerov, zabezpečenie dodržiavania časových plánov a kvalitatívnych štandardov. Vývoj sa riadi SCRUM metodológiou v 2 týždenných šprintoch
  • Produktové riadenie: Úzka spolupráca s CEO na definovaní a prispôsobovaní produktových cieľov a roadmapy, ako aj na ich kontinuálnej aktualizácii podľa potrieb
  • Komunikácia: Udržiavanie otvorenej a efektívnej komunikácie medzi vývojovým tímom, sales tímom a CEO
  • Analýza a plánovanie: Analýza trhových trendov a potrieb zákazníkov na zlepšenie produktu a strategické plánovanie produktových cyklov.
  • Agilný manažment: Prijímanie a uplatňovanie agilných metodík a nástrojov na zlepšenie produktivity a efektivity tímu.
  • Projektový manažment: Riadenie väčších projektov a koordinácia operácií jednotlivých tímov (dev, sales, account, product)

  • Hybridná pracovná doba (čiastočná práca z domu).
  • Firemný laptop a telefón s predplatenými hovormi a dátami.
  • Denný kredit v kaviarni / jedálni umiestnenej na poschodí našej kancelárie.
  • Možnosť cestovať do zahraničia (stretnutia so zákazníkami, veľtrhy).
  • Multisport karta

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

  • Minimálne 3 roky skúseností v riadení projektov a produktového manažmentu, najlepšie v technologickom sektore
  • Skúsenosti s riadením vývoja v oblasti webu a webových aplikácií
  • Dobré komunikačné schopnosti v angličtine a slovenčine.
  • Skúsenosti s agilnými/Scrum metodikami a s riadením šprintu
  • Znalosť nástroja Trello

AUGLIO is a worldwide leader in the filed of augmented reality for e-commerce. Our clients are thousands of e-shops from all over the world, who want to quickly and easily gain access to the last advantage brick-and-mortar shops have over online stores: try before you buy. AUGLIO's augmented reality technology for eyewear, decorative cosmetics, jewelry and fashion (but also facemasks, colored contact lenses, etc.) is currently being used by Chanel, L'Oreal, Yves Saint Laurent, Avon, Dermacol, Essilor, but also the smallest fledgling businesses from every continent.
Working for AUGLIO is fun, creative and extremely efficient: a tiny Slovak team with a Czech investor is achieving great things.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ondrej Bagin
E-mail: poslať životopis
ID: 4811901  Dátum zverejnenia: 19.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac