Nástrojár - nadštandardné platové ohodnotenie

AUFEER SOLUTIONS, s.r.o.

Miesto práce
Trenčiansky kraj
Mzdové podmienky (brutto)
3 100 - 3 750 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nových kolegov a kolegyne do nášho tímu nástrojárov. Hľadáme človeka, ktorý bude ochotný cestovať. Základom je vzdelanie z odboru a dostatočná znalosť lisovacích nástrojov.

Aká bude Vaša náplň práce?

  • Lícovanie;
  • kameňovanie;
  • oprava strihov ;
  • odovzdávanie nástrojov zákazníkovi;
  • sprevádzanie pri lisovaní;
  • kompletná príprava nástrojov na produkciu.

Aké znalosti a zručnosti by ste mali mať?

  • Stredoškolské vzdelanie technického smeru alebo výučný list v odbore;
  • min. 3 roky praxe;
  • znalosti lisovacích nástrojov;
  • flexibilita a ochota pracovať v trojsmennej prevádzke;
  • RP sk.B;
  • živnostenský list;
  • ochotu cestovať.

Čo vám za to ponúkneme?

  • Nadštandardné platové ohodnotenie oceňujúce Vaše vzdelanie a prax;
  • dlhodobú spoluprácu s možnosťou kariérneho rozvoja;
  • ubytovanie zaistené zadarmo.

Ste šikovný/á, samostatný/á, a dôsledný/á vo svojej práci a rád/a prijímate výzvy? Chcete sa stať súčasťou nášho precízneho tímu nástrojárov a mať tak možnosť sa rozvíjať? Pokiaľ je Vaša odpoveď áno, tak hľadáme práve Vás!

#pracujvaufeeru #aufeernastrojari

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity