Obchodník

AUDOV spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
700 EUR/mesiac- odmenovanie na zaklade realizovaneho predaja (provizny system)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- aktivne vyhladavanie obchodnych prilezitosti (B2B) v oblasti modneho a priemyselneho textilu (vyroba tkanin, polotovarov a hotovych vyrobkov) na celom uzemi SR
- vypracovavanie ponuk v spolupraci s designerom a vyrobou
- riadenie obchodneho pripadu od vyhladania zakaznika az po realizaciu
- starostlivost o existujucich zakaznikov
- vypracovavanie pravidelnych obchodnych reportov
- navrhovanie novych obchodnych kanalov a identifikacia prilezitosti (online)

- zazemie profesionalnej spolocnosti realizujucej inovativne produkty vysokej kvality
- provizny system odmenovania

V pripade, ze splnate vsetky definovane poziadavky, zaslite prosim svoje CV a motivacny list na adresu [email protected] .
Kontaktovat budeme iba vybratych kandidatov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Textilny priemysel

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

5

- idealny kandidat ma obchodnicke zrucnosti, znalosti z vyroby textilu (tkaniny) a trhu s priemyselnym/ modnym textilom
- hladame samostatneho obchodnika (moze byt aj praca na zivnostensky list), ktory dokaze kvalifikovane identifikovat obchodne prilezitosti a viest B2B obchodny pripad, zaroven bude schopny viest odbornu diskusiu so zakaznikom tykajucu sa specifikacie modnych/ priemyselnych tkaniv

Audov s.r.o., ako jeden z posledných európskych výrobcov vlnárskych tkanín,
je pokračovateľom dlhoročnej textilnej tradície v Trenčíne. Do nášho portfólia patria pánske oblekové tkaniny, dámské kostýmové tkaniny, tkaniny pre uniformy, prehistorické odevy a kroje či nábytkárske poťahové tkaniny. Tkaniny vyrábame z kvalitnej priadze, dodávanej poprednými svetovými výrobcami.

Svojim zákazníkom ponúkame tkaniny podľa ich vlastného výberu, vo vysokej kvalite, v krátkom výrobnom cykle a vo výhodnej cene. Nasledujeme módne trendy a naše materiály spracováme modernými technologickými postupmi.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3997951  Dátum zverejnenia: 21.1.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 700 EUR/mesiac