Účtovník/účtovníčka

auditorea k.s.

Miesto práce
WESTEND TOWER, Dúbravská cesta 2, 841 04 Karlova Ves
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
11/2018
Mzdové podmienky (brutto)
plný úväzok od 1200€/mes. podľa splnenia kritérií

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- komplexné vedenie podvojného účtovníctva
- príprava DPH priznaní, súhrnných a kontrolných výkazov
- spracovanie ročných účtovných závierok
- reporting
- príprava štatistických výkazov, intrastat
- účtovné poradenstvo
- komunikácia s klientami a úradmi

- máme skvelý tím odborníkov, pripravených posunúť Vás ďalej
- sme výnimoční svojím príjemným a priateľským prístupom k Vám zamestnancom, partnerom a klientom
- ponúkame slobodné a inšpiratívne pracovné prostredie a priestor pre odbornú realizáciu
- aktívne podporujeme kontinuálne vzdelávanie svojich zamestnancov
- kladieme dôraz na vedomosti a proaktívny prístup
- dbáme na work life balance

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Expert (C2) alebo Nemecký jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Expert
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Počet rokov praxe

3

- skúsenosti (prax. min. 3 roky) v oblasti finančného účtovníctva (pozícia nie je vhodná pre absolventov)
- pokročilá znalosť zákona o DPH, zákona o účtovníctve a zákona o dani z príjmov
- znalosti v oblasti mzdového účtovníctva veľkou výhodou
- znalosť účtovného softwéru BMD/NTCS výhodou
- samostatné vedenie agendy
- proaktívny prístup
- aktívna komunikácia (slovom i písmom) v nemeckom alebo anglickom jazyku s prevažne zahraničnými
klientami
- príjemné vystupovanie
- pozitívne myslenie, motivácia a angažovanosť

Auditorea je dynamicky rastúca daňovo poradenská, účtovná a audítorská spoločnosť s klientami a partnermi z celej Európy, pôsobiaca na Slovensku, v Rakúsku a Českej republike. Auditorea má skvelý tím odborníkov, je výnimočná svojim priateľským prístupom a ponúka slobodné a inšpiratívne pracovné prostredie.
Staňte sa našou súčasťou.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3256562  Dátum zverejnenia: 20.9.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: plný úväzok od 1200€/mes. podľa splnenia kritérií