Zvukový čarodej

Audiolibrix Ltd

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
1.4.2020
900 EUR/mesiac900 EUR a viac - plat záleží čisto od tvojich skúseností, znalostí a akčnosti. Nemusíš byť PewDiePie ani Al Schmitt. Buď sám sebou a ukáž nám čo vieš. A my ti podľa toho ukážeme, koľko za to vieme a chceme zaplatiť.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Baví ťa práca so zvukom? Máš niektoré z DAW medzi obľúbenými aplikáciami? Mixpult ti je bližší ako polovica rodiny? Tak čítaj ďalej!

Hľadáme šikovného a kreatívneho člena do tímu, ktorý/á nám pomôže svojím uchom a skúsenosťami tvoriť nahrávky, ktoré budú ľudia radi počúvať kedykoľvek a kdekoľvek.

Tvojou úlohou bude spektrum nasledovných činností:

- nahrávanie zvukových nahrávok v našom štúdiu
- čistenie a post-produkcia zvukových nahrávok - hovorené slovo, podcasty a audioknihy
- mixovanie hovoreného slova a hudby
- finalizácia a mastering zvukových nahrávok

Očakávame, že:

- budeš samostatný/á a zvládneš ustriehnuť zadania a ich deadliny
- budeš vedieť dobre komunikovať s ľuďmi
- kreativita je to čo ti prúdi v žilách a o perfektnom zvuku máš jasnú mienku
- keď niečo nebudeš vedieť, tak sa opýtaš - kto sa pýta ten sa dozvie
- ak sa nedozvieš od nás, budeš hľadať a naučíš sa inde - dáme ti priestor, ty musíš dať ochotu a iniciatívu
- svojimi nápadmi pomôžeš k zlepšeniu vecí - sme viac technologickí ako kreatívni a potrebujeme niekoho, kto nás doplní práve v tomto smere
- máš chuť sa neustále zlepšovať a vzdelávať, učiť sa a skúšať nové veci, programy, nástroje a procesy
- máš angličtinu aspoň na komunikačnej úrovni, nakoľko fungujeme v medzinárodných vodách

Nezaujíma nás, či si cez deň vybehneš na plaváreň, k lekárovi alebo pre dieťa do škôlky. Zaujíma nás, či a ako efektívne dokážeš spraviť to čo máš, zorganizovať a splniť dohodnuté. Flexibilita je slovo, čo máme radi.

Dovolenka nie je benefit, ale samozrejmosť. Bez nej by sme sa všetci zbláznili.

Laptop? Mobil? Štandard.

Náš hlavný biznis je produkcia a predaj audiokníh. No robíme aj kopec iných vecí so zvukom - podcasty, shows a máme veľkolepé plány na video produkciu. Sme najväčší slovenský audioknižný vydavateľ, budeš sa podielať na zaujímavých projektoch a budovať niečo, čo o pár rokov bude rovnaká pecka u nás, ako je teraz v zahraničí.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Audio Production - expert
Audio Editing - expert
Video Production (voliteľné)
Video Editing (voliteľné)

Moc nás nezaujíma aké máš vzdelanie, koľko rokov si vydržal/a v škole, či si si odsedel/a niekde v korporáte.

Naopak, dosť nás zaujíma, prečo by si túto prácu chcel/a a hlavne vedel/a robiť.

Pošli nám:

- CV, nech tušíme kto si
- motivačný list, aby sme videli, ako dokážeš komunikovať. Napíš nám zopár odstavcov o tom, prečo by si chcel/a pre nás pracovať. Nepíš štandardný list skopírovaný z Google - ak vieš, ukáž nám svoju originalitu už v tomto prvom kroku. Alebo nám niečo nahraj a pošli!

A neboj sa, na prípadný pohovor nemusíš nikam cestovať. Radi ho s tebou spravíme online. Na ňom sa primárne zoznámime a sekundárne ťa trochu prevetráme dobre mierenými otázkami k téme.

Sme najväčší a objektívne (:)) aj najlepší audioknižný distribútor/obchod v ČR a SR.

Veríme, že nielen cvičením je človek zdravý. Rovnako dôležitý ako tréning tela je aj tréning mozgu. Audioknihy, podcasty a audioblogy sú na tento účel vynikajúce. Čo robíme, chceme robiť stále lepšie. Aj preto hľadáme najlepších ľudí, nech žijú kdekoľvek.
ID: 3883235  Dátum zverejnenia: 2.3.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac