Grafik a UX designér jedným telom a mysľou

Audiolibrix Ltd

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
1.7.2019
1000 EUR a viac - plat záleží čisto od tvojich skúseností, znalostí a akčnosti. Nemusíš byť Paul Rand ani Adam Watham. Buď sám sebou a ukáž nám čo vieš. A my ti podľa toho ukážeme, koľko za to vieme a chceme zaplatiť.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného a kreatívneho člena do tímu, ktorý/á nám pomôže svojím okom a skúsenosťami navrhnúť, vytvoriť a zľadiť to, čo my pokladáme za pekné a účelné, s tým čo naozaj také aj je.

Tvojou úlohou bude spektrum kreatívnych činností:

- tvorba grafických podkladov - prevažne online, občasne aj offline
- príprava klasických reklamných bannerov (statické/dynamické) - Google, Facebook, Instagram
- príprava grafických návrhov a bannerov pre naše newslettery a weby
- UX analýzy a odporúčania - web, mobilné appky, newslettery

Očakávame, že:

- budeš samostatný/á a zvládneš ustriehnuť zadania a ich deadliny
- kreativita je to čo ti prúdi v žilách a o perfektnom UX sa ti pravidelne sníva
- keď niečo nebudeš vedieť, tak sa opýtaš - kto sa pýta ten sa dozvie
- ak sa nedozvieš od nás, budeš hľadať a naučíš sa inde - dáme ti priestor, ty musíš dať ochotu a iniciatívu
- svojimi nápadmi pomôžeš k zlepšeniu vecí - sme viac technologickí ako kreatívni a potrebujeme niekoho, kto nás doplní práve v tomto smere
- máš chuť sa neustále zlepšovať a vzdelávať, učiť sa a skúšať nové veci, programy, nástroje a procesy
- máš angličtinu aspoň na komunikačnej úrovni, nakoľko fungujeme v medzinárodných vodách

Nie sme korporácia, ale sme mladá a geograficky distribuovaná firma. Môžeš teda rátať s tým, že budeš pracovať z pohodlia domova, kafetérky, coworkingu či spa. Výber je len na tebe. Vieme, že najlepšie podmienky na prácu si spravíš aj tak sám/a.

Nezaujíma nás, či si cez deň vybehneš na plaváreň, k lekárovi alebo pre dieťa do škôlky. Zaujíma nás, či a ako efektívne dokážeš spraviť to čo máš. Flexibilita je slovo, čo máme radi. Ale keďže je to tímové úsilie, časť dňa musíme byť online všetci naraz, aby sme sa mohli baviť, dohadovať a spolupracovať.

Dovolenka nie je benefit, ale samozrejmosť. Bez nej by sme sa všetci zbláznili.

Laptop? Mobil? Štandard.

Ak ťa baví cestovať, pre nás môžeš pracovať kdekoľvek nájdeš elektrinu a rýchly internet. Luxemburg či púšť Gobi. Voľba je tvoja.

Náš hlavný biznis je predaj a produkcia audiokníh. Ak máš knihy rád/rada, audioknihy budeš milovať. A u nás budeš mať kopec audiokníh vždy po ruke.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Adobe InDesign - Expert
Adobe Photoshop - Expert
CSS - Pokročilý
HTML - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Moc nás nezaujíma aké máš vzdelanie, koľko rokov si vydržal/a v škole, či si si odsedel/a niekde v korporáte.

Naopak, dosť nás zaujíma, prečo by si túto prácu chcel/a a hlavne vedel/a robiť.

Pošli nám:

- CV, nech tušíme kto si
- motivačný list, aby sme videli, ako dokážeš komunikovať. Napíš nám zopár odstavcov o tom, prečo by si chcel/a pre nás pracovať. Nepíš štandardný list skopírovaný z Google - ak vieš, ukáž nám svoju originalitu už v tomto prvom kroku. Alebo nám napíš, čo by si zmenil/a niekde na našom webe/blogu ako prvé a prečo ;)

A neboj sa, na prípadný pohovor nemusíš nikam cestovať. Radi ho s tebou spravíme online. Na ňom sa primárne zoznámime a sekundárne ťa trochu prevetráme dobre mierenými otázkami k téme.

Sme najväčší a objektívne (:)) aj najlepší audioknižný distribútor/obchod v ČR a SR.

Veríme, že nielen cvičením je človek zdravý. Rovnako dôležitý ako tréning tela je aj tréning mozgu. Audioknihy, podcasty a audioblogy sú na tento účel vynikajúce. Čo robíme, chceme robiť stále lepšie. Aj preto hľadáme najlepších ľudí, nech žijú kdekoľvek.
ID: 3674055  Dátum zverejnenia: 22.5.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1000 EUR a viac - plat záleží čisto od tvojich skúseností, znalostí a akčnosti. Nemusíš byť Paul Rand ani Adam Watham. Buď sám sebou a ukáž nám čo vieš. A my ti podľa toho ukážeme, koľko za to vieme a chceme zaplatiť.