Technik zdravotníckych pomôcok / audioprotetik

Audiofon, s.r.o.

Miesto práce
Kapitána Otakara Jaroša 3a, Banská Bystrica
Termín nástupu
ihneď
1 500 - 2 800 EUR/mesiacFixná zložka platu 1 500€, variabilná zložka až do 100% základného platu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Výdaj a nastavovanie načúvacích prístrojov koncovým zákazníkom so stratou sluchu
  • Oprava načúvacích prístrojov v servisnom stredisku
  • Technická zákaznícka podpora
  • Správa skladu náhradných dielov

  • Prácu na plný úväzok v stabilnej a rastúcej spoločnosti
  • Rodinnú atmosféru a priateľský kolektív v modernom a klimatizovanom office v Banskej Bystrici
  • Rôznorodú náplň práce v nezvyčajnom a zaujímavom odvetví
  • Zaujímavé finančné ohodnotenie s variabilnou zložkou mzdy
  • Zaškolenie, práca s moderným technickým vybavením a kontinuálne vzdelávanie
  • Možnosť osobného a profesného rozvoja
  • Dlhodobú pracovnú perspektívu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stredoškolské vzdelanie na strednej odbornej škole s maturitou v študijnom odbore slaboprúdová elektrotechnika alebo v odbore mechanik elektrotechnik

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Mierne pokročilý
Spájkovanie - Mierne pokročilý
Oprava a diagnostika elektroniky - Pokročilý
Práca s počítačom - Pokročilý
Asertívna komunikácia - Pokročilý
Obchodná komunikácia - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • Príjemné vystupovanie, trpezlivosť a prívetivá komunikácia so zákazníkmi, zväčša seniormi
  • Chuť učiť sa a skúšať nové veci
  • Skúsenosti z oblasti akustiky veľkou výhodou
  • Záujem o technológie a učenlivosť v oblasti nových technológií a softvéru
  • Požadujeme stredoškolské vzdelanie na strednej odbornej škole s maturitou v študijnom odbore slaboprúdová elektrotechnika alebo v odbore mechanik elektrotechnik
  • Vysokoškolské vzdelanie výhodou

Staňte sa súčasťou tímu spoločnosti AUDIOFON, s.r.o., distribútora a predajcu zdravotníckych pomôcok pre osoby so stratou sluchu (načúvacích prístrojov). V tomto zaujímavom a nezvyčajnom odvetví pôsobíme takmer 20 rokov a počas tejto doby sme sa stali lídrami na trhu. Zakladáme si na našej spoľahlivosti a profesionalite, čo nám umožňuje byť pevným partnerom pre našich zákazníkov a obchodných partnerov na celom Slovensku.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4828390  Dátum zverejnenia: 13.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac