Technik údržby

Miesto práce
Voderady
Termín nástupu
ihneď
1 500 - 2 000 EUR/mesiacUvedená suma je minimálna ponuka. Záleží od skúseností uchádzača. Motivačný bonus '' priveď svojho kolegu'' 1000 Eur.

Náplň práce

Technik údržby vykonáva:
  • preventívnu údržbu a opravy výrobných strojov a zariadení podľa plánu preventívnej údržby;
  • na základe diagnostiky porúch a chýb vykonáva demontáž nefunkčných častí výrobných zariadení, následne montáž a inštaláciu nových dielov;
  • kontrolu, či sú dokončené práce v súlade so špecifikáciami a normami;
  • údržbu a opravy na stavebnej konštrukcii, budove, na pozemku spoločnosti podľa potreby;
  • v prípade potreby komunikuje a spolupracuje s externými dodávateľmi;

V zmysle zvyšovania efektivity navrhuje technik údržby zmeny na výrobných zariadeniach a v ich používaní. Za zlepšenia úspešne zavedené do praxe spoločnosť poskytuje odmenu.

Pracovná pozícia poskytuje možnosti neustáleho vzdelávania sa a odborného rastu zamestnanca vďaka širokému záberu a rôznorodosti vykonávaných činností. Súčasne zamestnávateľ poskytuje možnosť zamestnancovi absolvovať odbornú prípravu a získanie preukazov na spôsobilosť pre prácu s veľkým spektrom zariadení.

Benefity

Wellness a Family program 200 Eur.
Finančná vianočná odmena.
Program 1% lepší každý deň - umožňuje získať množstvo odmien a benefitov.
Darčekové poukážky zo Sociálneho fondu.
Bonus pri pracovnom výročí.
Bonus pri odporučení kandidáta do pracovného pomeru 1000 Eur.
Bonus pri významných rodinných udalostiach- svadba, narodenie dieťaťa.
Mikulášske balíčky a predvianočné aktivity pre deti zamestnancov.
Ocenenie za pravidelné darcovstvo krvi.
Pravidelné stretnutia zamestnancov s občestvením (hamburgery, donuty, nanuky, pizza).
Zabezpečenie kvalitného pracovného oblečenia počas letných aj zimných dní.
Letné podujatie pre zamestnancov a ich rodiny.
Vianočný večierok pre zamestnancov.
Tvoj rozvoj je pre nás dôležitý, preto ponúkame možnosť vzdelávania, školení a kariérneho rastu.

Požiadavky

SŠ vzdelanie technického zamerania.
Predchádzajúca skúsenosť v oblasti údržby.
Schopnosť pracovať s PC.
Efektívne komunikačné a rozhodovacie schopnosti.
Ďalšie požiadavky:
  • odborná spôsobilosť na prácu samostatného elektrotechnika §22
  • skúsenosť so zváraním je výhodou

O spoločnosti

Audia Plastics, s.r.o. pôsobí vo Voderadoch od roku 2012 a zamestnáva v rámci dvoch výrobných divízií viac ako 120 zamestnacov.

Ak sa chceš stať súčasťou príjemnej firemnej kultúry a je pre teba dôležitý profesionálny rast, pridaj sa k nám.

Aby sa to našim kolegom podarilo, poskytujeme im nadštandardné vybavenie, príjemné pracovné prostredie, podporujeme ich všestranným osobným rozvojom a rozmanitou ponukou benefitov v rámci Cafeterie-Benefit Plus.

U nás nájdeš inšpiratívne prostredie a správnych ľudí, tak neváhaj a pridaj sa k nám.

Tešíme sa na teba.

V prípade záujmu o danú pozíciu nám pošlite svoj životopis. Kandidátov budeme kontaktovať s pozvaním na osobné stretnutie.
ID: 4774575  Dátum zverejnenia: 1.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac