Operátor výroby WP

Miesto práce
Voderady pri Trnave, Voderady
Termín nástupu
1.4.2024
Od 950,4 EUR/mesiacZákladná mesačna mzda je 950.40 EUR, ku ktorej prislúchajú bonusy a príplatky. Celková mesačná hrubá mzda tak môže činiť do 1450 EUR poďla typu zmennosti.

Náplň práce

Obsluha výrobnej linky a príslušných zariadení na výrobu plastového granulátu.
Navážanie surovín zo skladu k výrobnej linke a odvoz hotového granulátu do skladu.
Dohľad nad kvalitou vyrábaného produktu a riešenie prípadných problémov.
4- zmenná alebo 2-zmenná prevádzka.

Benefity

Výkonnostný bonus mesačne.
Špeciálny mesačný bonus.
Príspevok na dopravu do práce.
Vernostný bonus 300 EUR po ukončení skúšobnej doby a 500 EUR po 12 mesiacoch od vzniku pracovného pomeru.
Každoročné prehodnocovanie mzdy.
Podpora zamestnanca v odbornej príprave a vzdelávaní plne hradenom spoločnosťou.
Program 1% lepší každý deň - umožňuje získať množstvo odmien a benefitov.
Vianočná odmena.
Darčekové poukážky zo Sociálneho fondu.
Wellness program pozostávajúci zo zdravého ovocia, športových aktivít a finančných benefitov.
Bonus pri pracovnom výročí.
Bonus pri odporučení kandidáta do pracovného pomeru 1000 EUR.
Benefit Plus Cafetéria.
Bonus pri významných rodinných udalostiach- svadba, narodenie dieťaťa.
Deň rodiny v lete.
Vianočná párty v zime.
Mikulášske balíčky a predvianočné aktivity pre deti zamestnancov.
Spoločné oslavy pri dosiahnutých míľnikoch plné skvelého jedla.
Ocenenie za pravidelné darcovstvo krvi.
Trendové a praktické oblečenie s logom spoločnosti ako darček.

Požiadavky

Z dôvodu povahy výroby a nevyhnutnosti práce s bremenami je pozícia vhodná pre mužov.

O spoločnosti

Washington Penn je divíziou spoločnosti Audia Plastics, s.r.o. vo Voderadoch. Táto divízia je zameraná na vývoj a výrobu polypropylénových a polyetylénových zlúčenín pre rôzne odvetvia priemyslu.

Plastové dielce vyrobené z našich materiálov môžete nájsť v automobiloch, práčkach alebo aj v robotických kosačkách. Granulát, ktorý vyrábame, dopĺňame o rôzne plnivá a aditíva, čím vzniká vysokokvalitný a špecifický materiál vyvinutý presne podľa konkrétnych požiadaviek zákazníka.

Zvýšenú pozornosť venujeme aj trvalej udržateľnosti, preto máme v portfóliu materiály s obsahom recyklátov alebo prírodných plnív.

V prípade záujmu o danú pozíciu nám pošlite svoj životopis. Vybraných kandidátov budeme kontaktovať s pozvaním na osobné stretnutie.
ID: 4766249  Dátum zverejnenia: 21.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 950,4 EUR/mesiac