Údržbár / technický pracovník

Miesto práce
Voderady
Termín nástupu
dohodou
1 100 EUR/mesiacVýsledná mzda závisí aj od pracovných skúseností.

Náplň práce

Vykonáva a koordinuje činnosti súvisiace s údržbou a opravami strojov, zariadení, stavebných konštrukcií a pozemkov.
Monitoring a údržba strojov a zariadení, diagnostika porúch, montáž a demontáž chybných, nefunkčných častí strojov ako aj inštalácia nových dielov
Dohliada nad údržbou celého zariadenia, ako je výmena ložísk alebo ozubených kolies v prevodovke, inštalácia nového zariadenia alebo nastavenie spojok
Koordinujte inštaláciu zariadenia a v prípade potreby spolupracujte s externými dodávateľmi
Kontroluje, či sú dokončené práce v súlade so špecifikáciami a normami.
Navrhuje zmeny v pracovných podmienkach a používaní strojov na zvýšenie efektívnosti.

Benefity

Čerpanie výhod firemného Wellness Programu.

Požiadavky

SŠ vzdelanie elektrotechnické, skúsenosti v oblasti údržby, schopnosť pracovať s PC, efektívne komunikačné a rozhodovacie schopnosti

O spoločnosti

Audia Plastics, s.r.o. pôsobí vo Voderadoch od roku 2012 a zamestnáva v rámci dvoch výrobných divízií viac ako 120 zamestnacov.

Ak sa chceš stať súčasťou príjemnej firemnej kultúry a je pre teba dôležitý profesionálny rast, pridaj sa k nám.

Aby sa to našim kolegom podarilo, poskytujeme im nadštandardné vybavenie, príjemné pracovné prostredie, podporujeme ich všestranným osobným rozvojom a rozmanitou ponukou benefitov v rámci Cafeterie-Benefit Plus.

U nás nájdeš inšpiratívne prostredie a správnych ľudí, tak neváhaj a pridaj sa k nám.

Tešíme sa na teba.

Prosime zaujemcov o zaslanie zivotopisu v slovenskom jazyku. Uchadzaci, ktori vyhoveju poziadavkam na poziciu, budu pozvani na pohovor.
ID: 3891254  Dátum zverejnenia: 15.1.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac