Production Supervisor/ Supervízor výroby

Miesto práce
Voderady pri Trnave, Voderady
Termín nástupu
ihneď
1 300 EUR/mesiacMesačná mzda je vecou vzájomnej dohody postavenej na doterajších skúsenostiach uchádzača. Bonusom je príspevok zamestnávateľa na dopravu zamestnanca. Samozrejmosťou sú príplatky a kompenzácie vyplývajúce z legislatívy, plus príspevok zamestnávateľa do DDS.

Náplň práce

Úlohou supervízora vo výrobe je dohliadať na proces výroby a riadiť tím ľudí na svojej smene tak, aby bola zabezpečená kvalita a kvantita výroby v súlade s výrobným plánom a uspokojené požiadavky zákazníka. Supervízor zároveň zodpovedá za operátorov v zmysle dodržiavania zásad bezpečnosti pri práci, sleduje ich dochádzku, podieľa sa na zaškoľovaní zamestnancov a hodnotení ich výkonu. Všetky jeho aktivity pritom podliehajú systémom manažérstva kvality, bezpečnosti pri práci a životného prostredia a filozofii spoločnosti Audia Plastics.
Práca je podľa aktuálneho rozvrhnutia na 12 hodinové smeny v štvorsmennej nepretržitej prevádzke, alebo na 8 hodinové smeny v trojsmennej prevádzke.
Z pohľadu náplne práce (v prípade nedostatku operátorov na smene je nevyhnutné, aby supervízor vypomáhal vo výrobnom procese, súčasťou čoho je aj práca s bremenami) a osobitostí pracovného prostredia je práca vhodná pre mužov.

Benefity

Wellness aktivity a možnosť využívať firemný wellness fond.
Pitný režim na pracovisku, doplnky výživy.
Príspevok na dopravu vo výške 50€ mesačne.
Príspevok zamestnávateľa do DDS.

Požiadavky

Skúsenosť na obdobnej pozícii nevyhnutná (3 roky minimálne).
Skúsenosť s riadením tímu zamestnancov.
Znalosti práce s PC.
Vyžaduje sa ochota pracovať v nepretržitom štvorsmennom režime, vrátane nočných smien.

O spoločnosti

Audia Plastics, s.r.o. pôsobí vo Voderadoch od roku 2012 a zamestnáva v rámci dvoch výrobných divízií viac ako 120 zamestnacov.

Ak sa chceš stať súčasťou príjemnej firemnej kultúry a je pre teba dôležitý profesionálny rast, pridaj sa k nám.

Aby sa to našim kolegom podarilo, poskytujeme im nadštandardné vybavenie, príjemné pracovné prostredie, podporujeme ich všestranným osobným rozvojom a rozmanitou ponukou benefitov v rámci Cafeterie-Benefit Plus.

U nás nájdeš inšpiratívne prostredie a správnych ľudí, tak neváhaj a pridaj sa k nám.

Tešíme sa na teba.

V prípade vášho záujmu o pracovnú pozíciu pošlite prosím váš životopis emailom alebo poštou na adresu spoločnosti. Vybraných záujemcov budeme pozývať na osobné stretnutie.
ID: 3694025  Dátum zverejnenia: 8.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac