1 200 - 1 500 EUR

Referent/ -ka zákazníckeho servisu

Audia Plastics, s.r.o.

Miesto práce
Voderady
Termín nástupu
čo najskôr
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Úlohou referenta/ -ky zákazníckeho servisu je poskytovať podporu zákazníkom v rámci zverenej oblasti a byť pre nich tzv. "one point contact" za našu spoločnosť.
Pri výkone svojej činnosti úzko spolupracuje s tímom predajcov a ostatnými internými oddeleniami ako je Výroba, Kvalita, Laboratórium, Logistika a podobne pre zaistenie spokojnosti zákazníka.
Zodpovedá za riešenie zákazníckych dotazov, dopytu, otázok a svojou prácou aktívne podporuje vytváranie dobrých vzťahov so zákazníkmi.
Monitoruje plánované dodávky zákazníkom s cieľom zabezpečiť dodanie načas a podľa požiadaviek.
Proaktívne kontaktuje zákazníkov, aby sa uistil o ich spokojnosti.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

1200

Príjemné pracovné prostredie a mladý kolektív.
Kurz anglického jazyka v priestoroch spoločnosti zdarma.
Wellness aktivity.
Vianočná odmena.

V prípade záujmu prosíme o zaslanie životopisu v slovenskom a anglickom jazyku na emailovu adresu: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ovládanie nemeckého jazyka je výhodou.
Excelentné komunikačné zručnosti.
Pro- zákaznícka orientácia.

Sme popredný dodávateľ termoplastických živíc, zlúčenín a vlastných formulácií pre výrobu plastov v akomkoľvek odvetví priemyslu.
Naša spoločnosť má korene v Pennsylvánii v USA, od roku 2012 prevádzkujeme výrobnú halu vo Voderadoch, neďaleko Trnavy. Aktuálne zamestnávame 120 ľudí.
Stále rastieme a naším cieľom je vytvoriť stabilne fungujúci tím pracovníkov, v ktorom radi privítame aj teba.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Voderady 426
919 42 Voderady
ID: 3672926   Dátum zverejnenia: 20.5.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1200