Operátor výroby plastového granulátu

Audia Plastics, s.r.o.

Miesto práce
Voderady 426, 919 42 Voderady, Senec, Trnavský kraj, Trnava
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
1.050€ s príplatkami

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

ČO BUDEŠ ROBIŤ?
Najskôr ťa zaučíme.
Potom budeš obsluhovať naše stroje a zariadenia na výrobu plastového granulátu.

ČO TI PONÚKAME?
Dlhodobú prácu s možnosťou kariérneho rastu. Že už si to niekde počul? Ale u nás to nie sú len pekné reči! Naša spoločnosť si zakladá na rozvoji svojich zamestnancov.

Školenia. Ak sa chceš zlepšovať, my ti to umožníme. A zaplatíme.

Vyplácanie bonusov a príplatkov. Variabilná zložka mzdy, príplatky ku mzde, príspevky do doplnkového dôchodkového sporenia, príspevok na dopravu, stravné lístky nad rámec zákona, bonus za lojalitu, bonus za nájdenie kolegu, sociálny program, wellness program a mnoho iného.

Wellness program. Tvoje zdravie a pohoda sú pre nás dôležité. Aj preto ti ponúkame bohatý wellness program, súčasťou ktorého sú športové aktivity, zdravé snacky v práci, preplácanie poukážok na šport, firemné zamestnanecké súťaže a veľa odmien.

Zmluvu na dobu neurčitú. Hneď od začiatku.

Príjemné pracovné prostredie a dobrý kolektív. Zaujímavé technológie a nové priestory firmy ti spríjemnia čas strávený v práci. Mladý kolektív, kde si všetci tykáme. A ak si chceš oprášiť znalosti anglického jazyka zo strednej školy, naši americkí kolegovia s tebou radi podebatujú.

Bezpečné pracovné prostredie. Tvoja bezpečnosť je u nás na prvom mieste. Chceme, aby si sa vrátil z práce domov zdravý a celý.

V prípade záujmu o prácu u nás nám pošli tvoj životopis. My si s tebou dohodneme osobné stretnutie, na ktorom sa dozvieš všetko podstatné.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

nie je rozhodujúce

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

ČO OD TEBA OČAKÁVAME?
Ochotu pracovať v 4 zmennej prevádzke.
Preukaz na vedenie VZV.
Zodpovedný prístup k práci.
Spoľahlivosť a svedomitosť.
Manuálnu zručnosť a fyzickú zdatnosť.

KTO SME?
Popredný dodávateľ termoplastických živíc, zlúčenín a vlastných formulácií pre výrobu plastov v akomkoľvek odvetví priemyslu.
Naša spoločnosť má korene v Pennsylvánii v USA, od roku 2012 má výrobnú halu vo Voderadoch, neďaleko Trnavy. Aktuálne zamestnávame približne 100 ľudí.
Stále rastieme a naším cieľom je vytvoriť stabilne fungujúci tím pracovníkov, v ktorom radi privítame aj teba.
Príď na stretnutie a ukáž nám, čo vieš.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Voderady 426
919 42 Voderady

Kontakt

ID: 3243994   Dátum zverejnenia: 15.2.2018