Operátor výroby

Audia Plastics, s.r.o.

Miesto práce
Voderady pri Trnave, Voderady
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
880 EUR/mesiacMesačný bonus. Príspevok na dopravu. Príplatky za nočnú prácu, prácu cez víkend, kompenzácia práce v sťaženom prostredí.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluha výrobnej linky a príslušných zariadení na výrobu plastového granulátu.
Navážanie surovín zo skladu k výrobnej linke a odvoz hotového granulátu do skladu.

Finančný bonus na mesačnej báze.
Príspevok na dopravu do práce.
Príspevok do doplnkového dôchodkového sporenia.
Vernostný bonus 300€ po 3 mesiacoch, 500€ po 12 mesiacoch.
Čerpanie výhod firemného Wellness Programu.

V prípade vášho záujmu o prácu nám doručte svoj životopis poštou, emailom alebo osobne.
Vybraných kandidátov budeme kontaktovať telefonicky s pozvaním na osobné stretnutie a prehliadku výroby.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

nie je rozhodujúce

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Fyzická zdatnosť.
Ochota pracovať v 4- zmennej prevádzke s nočnými zmenami.
Z dôvodu povahy výroby a nevyhnutnosti práce s bremenami je pozícia vhodná pre mužov.

Sme popredný dodávateľ termoplastických živíc, zlúčenín a vlastných formulácií pre výrobu plastov v akomkoľvek odvetví priemyslu.
Naša spoločnosť má korene v Pennsylvánii v USA, od roku 2012 prevádzkujeme výrobnú halu vo Voderadoch, neďaleko Trnavy. Aktuálne zamestnávame 110 ľudí.
Stále rastieme a naším cieľom je vytvoriť stabilne fungujúci tím pracovníkov, v ktorom radi privítame aj Vás.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Voderady 426
919 42 Voderady

Kontakt

ID: 3243994  Dátum zverejnenia: 9.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 880 EUR/mesiac