Sales Specialist

Audatex Slovakia s.r.o.

Vajnorská 100/A, POLUS TOWER I, Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj
Termín nástupu
01.12.2017

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vaše kľúčové zodpovednosti a úlohy budú zahŕňať:
- Predaj služieb spoločností Audatex/AUTOonline/IBS Automotive
- Každodenný osobný a telefonický kontakt so zákazníkmi,
- Starostlivosť o existujúcich klientov a vyhľadávanie a akvizícia nových klientov
- Monitorovanie a zabezpečovanie potrieb zverených zákazníkov
- Získavanie a spracovanie informácii o trhu
- Samostatné vedenie obchodných prípadov
- Výkon práce v regiónoch Stredného a Východného Slovenska,

Okrem iného Vám ponúkame:
- Motivujúce finančné ohodnotenie
- Služobné auto, notebook, tablet a mobilný telefón
- Samostatnú, rôznorodú a zodpovednú prácu
- Istotu a zázemie v prosperujúcej spoločnosti
- Moderné kancelárie v Bratislave a Prahe
- Prácu v medzinárodnom prostredí a priateľskej atmosfére
- Vzdelávací program (cudzie jazyky, kurzy)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft PowerPoint - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Medzi naše požiadavky na kandidátov/-tky patrí:
- Obchodný talent, prax z predajnej pozície podmienkou
- Skúsenosti z automotive výhodou
- Orientácia na zákazníka a na plnenie cieľov
- Schopnosť sebariadenia, práca s časom, určenie priorít a plánovanie
- Flexibilnú, dynamickú, samostatnú a komunikatívnu osobnosť
- Ochota učiť sa a vzdelávať
- Schopnosť a ochota pracovať v tíme
- Znalosť anglického jazyka slovom aj písmom – stredná úroveň
- Užívateľská znalosť MS Office (Excel, Word, Power Point)
- Vodičský preukaz skupiny B

Audatex, a Solera company, is the only global provider of claims solutions. We deliver the industry’s most comprehensive, integrated suite of applications for claims processing, estimating, shop and yard management, and business analytics for performance management. For more details please visit our web page www.audatex.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2650585  Dátum zverejnenia: 10.10.2017