Projekt manažér - development a výstavba nehnuteľností

auctio, s.r.o.

Miesto práce
Štefánikova 9, Nitra
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou (nadštandardné platobné podmienky + odmeny z projektov)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Plánovanie, riadenie, koordinovanie a analýza developerskych projektov
- Kalkulácia a kontrola nákladov na projekt
- Manažment a komunikácia s dodávateľmi
- Marketingové stratégie
- Spolupráca s architektmi
- Komunikácia a technická podpora so zákazníkmi
- Reporting

- Priestor pre vzdelávanie a odborný rast
- Perspektívna práca v mladom a dynamicky sa rozvíjajúcom kolektíve
- Služobné auto, mobilný telefón, notebook

Žiadame záujemcov o zaslanie životopisu s fotografiou a motivačného listu v slovenskom jazyku - prostredníctvom portálu profesia. Uchádzači, ktorí nesplnia uvedené, budú vyradení z procesu výberu. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

10.12.2017 (ostáva ešte 22 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonómia, stavebníctvo, marketing, právo a pod.

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - základy

Vodičský preukaz

B

Spoľahlivosť, precíznosť, samostatnosť, zodpovednosť, analytické myslenie, kreativita, odolnosť voči stresu, vedenie ľudí, flexibilita, ochota a záujem na sebe pracovať a učiť sa, lojalita, schopnosť pracovať v tíme.

Prax na podobnej pozícii a orientácia v oblasti developmentu nehnuteľností, stavebníctva, ekonómie alebo marketingu je výhodou. Podmienkou prijatia NIE JE ukončené stavebné vzdelanie.

Spoločnosť auctio, s.r.o. je špecializovaná na organizovanie dobrovoľných dražieb, development nehnuteľností a realitnú činnosť.
www.auctio.sk

Medzi klientov spoločnosti auctio, s.r.o. patria:
• OTP Banka Slovensko, a.s.
• Československá obchodná banka, a.s.
• Tatra banka, a.s.
• Službyt Nitra, s.r.o.
• Okresné stavebné a bytové družstvo Nitra
• TOMA, s.r.o. Topoľčany
• Stavebné bytové družstvo Topoľčany
• viaceré spoločenstvá vlastníkov bytov
• správcovia konkurzných podstát ale i iné fyzické a právnické osoby

Posledným realizovaným developerskym projektom je Bývanie Pod Hrabinou v Nitre, pozostávajúci z výstavby a predaja 39 rodinných domov v mestskej časti Kynek.
www.podhrabinou.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kmeťkova 30
949 01 Nitra

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Eva Golasová
E-mail: poslať životopis
ID: 3036674   Dátum zverejnenia: 9.11.2017