Účtovník / Účtovníčka

AUO (Slovakia) s.r.o.

Miesto práce
Bratislavská 517, Trenčín
Termín nástupu
Dohodou
1 150 - 1 350 EUR/mesiac• Navýšenie základnej mzdy na základe skúseností a praxe kandidáta • Možnosť zvýšenia mzdy po skúšobnej dobe • 13. Plat • Bonus v závislosti od hospodárskeho výsledku spoločnosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Spracovanie účtovných dokladov
• Účtovanie záväzkov a ich odsúhlasenie
• Účtovanie pohľadávok a ich odsúhlasenie
• Kontrola účtovných dokladov
• Účtovanie bankových výpisov, odsúhlasenie bankových účtov
• Účtovanie v hlavnej knihe
• Evidencia, zaznamenávanie a odpisovanie nehnuteľného majetku
• Účtovanie služobných ciest
• Príprava a spracovanie platieb
• Administratívna práca finančného oddelenia
• Zlepšenie systému v oblasti financií a účtovania
Mesačné / ročné:
• Spolupráca a príprava daňového priznania - daň z pridanej hodnoty, daň z príjmu, štatististika
• Komunikácia a spolupráca s audítormi, daňovými úradmi, finančnými inštitúciami
• Príprava dokumentov na účely auditu účtovnej závierky
• Príprava reportov podľa potrieb finančného oddelenia
• Spolupráca s ostatnými oddeleniami na príprave odhadu nákladov

• Možnosť zvýšenia mzdy po skúšobnej dobe
• 13. Plat
• Bonus v závislosti od hospodárskeho výsledku spoločnosti
• Práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
• Práca v príjemnom kolektíve
• Team building aktivity, akcie pre zamestnancov a rodinných príslušníkov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

• Znalosť daňových a účtovných zákonov
• Samostatnosť
• Zodpovednosť
• Flexibilita

• AUO (Slovakia), s.r.o. sa ako najväčšie LCD opravárenské centrum v Európe zameriava na opravu LCD modulov.

Ďakujeme Vám za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti a zaslanie Vášho životopisu. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú kvalifikačné predpoklady. Ďakujeme za pochopenie.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3934353  Dátum zverejnenia: 16.2.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 150 EUR/mesiac