920 - 1 200 EUR

Customer Service Specialist

AU Optronics (Slovakia) s.r.o.

Miesto práce
Bratislavská 517, Trenčín
Termín nástupu
dohodou
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Customers Account Management for after sale service on LCD panels
• Coordinator between customers and repair centers
• Co-work with headquarter colleagues
• Handle RMA (Return Material Authorization) process
• Cross-functional role

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

Zvýšenie základnej mzdy na základe dosiahnutého vzdelania a praxe v danej oblasti.

• 13. Plat
• Zvyšovanie mzdy každý rok k 1.4.
• Bonus v závislosti od hospodárskeho výsledku spoločnosti
• Práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
• Práca v príjemnom kolektíve
• Využitie moderných technológií
• Team building aktivity, akcie pre zamestnancov a rodinných príslušníkov

Informácie o výberovom konaní

Životopis zasielajte aj v anglickom jazyku.

Ďakujeme Vám za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti a zaslanie Vášho životopisu. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú kvalifikačné predpoklady. Ďakujeme za pochopenie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

10.9.2019 (ostáva ešte 18 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• good command of English
• good communicative and negotiation skills
• willing to work in international environment
• team player

• AUO Slovakia s.r.o. sa ako najväčšie LCD opravárenské centrum v Európe zameriava na opravu LCD modulov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Bratislavská 517
911 05 Trenčín

Kontakt

Kontaktná osoba: Personálne oddelenie
Tel.: +421326578819
E-mail: poslať životopis
ID: 3735710   Dátum zverejnenia: 12.8.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Zvýšenie základnej mzdy na základe dosiahnutého vzdelania a praxe v danej oblasti.