PHP Developer

Au media s.r.o.

Miesto práce
Šalviová 36, Bratislava
Termín nástupu
ASAP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš pracovať pre rakúsku spoločnosť v Bratislave za nadštandardné finančné ohodnotenie ? Stačí, ak programuješ v PHP, MySQL a baví ťa pracovať na veľkých projektoch s vysokou návštevnosťou.

- práca na projektoch v hernom odvetví s návštevnosťou viac ako 1 milón/deň
- venovali by ste sa vývoju backendu, čo obnáša programovanie nových features, vylepšovanie existujúcej funkcionality, optimalizácie kódu a DB, performance tuning, automatizácie procesov, riešenie problémov
- sústredime sa na kvalitu, nie na budget !
- máme dostatočný priestor na technické vylepšovanie a refaktoring, ktoré je nevyhnutné na udržanie kroku s rýchlym rastom
- dáta ukladáme v MySQL clustrovom riešení a Redise
- na tasky používame Jiru, kód verziujeme v GITe, máme vlastných testerov, ktorí testujú každý task
- statickú analýzu kódu robí Teamcity, v Bitbuckete robíme code review
- vďaka continues deploymentu nasadzujeme niekoľkokrát denne
- plánujeme agilne pomocou Scrum a Kanban
- team je zložený zo slovenských developerov, s klientom komunikujeme v angličtine, ponúkame aj bezplatné jazykové kurzy
- priestory nášho office sa nachádzajú v Bratislave

- flexibilný pracovný čas a homeoffice je samozrejmosťou
- nezabudnuteľné teambuildingy
- priateľská pracovná atmosféra a pohodový tím
- účasť na medzinárodných konferenciách
- 100 % platu v prípade PN až po dobu 4 týždňov
- príspevky na vzdelávanie
- notebook / macbook podľa výberu
- káva, ovocie, stolný futbal

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

informačné technológie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

PHP - Pokročilý
MySQL - Pokročilý

- skúsenosti s vývojom web aplikácii v PHP a MySQL
- skúsenosti aspoň s jedným MVC frameworkom
- SOAP alebo REST
- schopnosť pracovať v tíme

Sme agentúra, ktorá sa zaoberá recruitingom a hľadá zamestnancov najmä pre popredné zahraničné firmy. Naša pobočka pôsobí v Bratislave.
ID: 3240476  Dátum zverejnenia: 13.11.2017