Prijímací technik

AC s.r.o.

Miesto práce
Gemerská cesta 13, Lučenec-Opatová pri Lučenci
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
600 - 1 000 EUR/mesiacVariabilná zložka platu sa odvíja od šikovnosti technika, teda koľko opráv a v akom rozsahu dokáže dohodnúť svojím mechanikom.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Prijímanie a vydávanie vozidiel zákazníkom zo servisu
- plánovanie a objednávanie opráv motorových vozidiel
- pripravovanie predbežných kalkulácií opráv
- vystavovanie a objasnenie fakturovaných opráv zákazníkovi
- riešenie garančných opráv a reklamácií
- udržania spokojnosti zákazníkov.

- Teambuildingy a zamestnanecké akcie v tvojom kolektíve,
- Účasť na interných a externých školeniach a konferenciách,
- Neobmedzený prístup ku kofeínu
- Dostaneš možnosť na sebarealizáciu a zdokonalenie sa v profesionálnych zručnostiach a vedomostiach
- Prispejeme ti na tebou vybrané školenia
- Nové, vlastné vozidlo za veľkoobchodnú cenu
- Špeciálne podmienky financovania nového auta
- Takmer bezplatný servis nového auta
- Zmluva na dobu neurčitú

- Záujemca musí mať znalosť minimálne v základných mechanických častiach automobilov

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Práca s počítačom - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- základné znalosti o vozidlách
- príjemné vystupovanie voči klientom

V pracovnom prostredí trávime polovicu nášho aktívneho života. Rozhodnutie o novom pracovisku je teda dôležité správne zvážiť. Zvlášť u nás v spoločnosti ktorá je extrémne dynamická a preto aj zaujímavá.
Hľadáme kolegov, ktorí plánujú pracovné umiestnenie na dlhé obdobie, aby zo svojich skúseností mohli vyťažiť maximum.

Každý v spoločnosti máme rovnaké hlavné ciele, spokojného zákazníka a spokojných kolegov. V AC Autocentre neustále zlepšujeme pracovné prostredie.
V oboch našich prevádzkach máme vlastné jedálenské priestory, neobmedzený prístup ku káve, ovociu a pitnej vode zadarmo. V manažmente sme novým inováciám ale aj zlepšeniu pracovných podmienok vždy otvorení, preto je každý zamestnanec vyzývaný, aby svoje názory prejavoval a v maximálnej miere sa snažíme ich zapracovať do našej vízie.

Veľká spoločnosť nemôže stáť na jednom človeku, preto rozhodovacie právomoci ponechávame v maximálnej miere v rukách našich zamestnancov, či už je to predaj, servis, marketing alebo upratovanie, všetky rozhodnutia vždy diskutujeme a koordinujeme spoločne.

Od roku 1995 sme získali množstvo ocenení, napríklad každoročne ocenenie najvyššieho tržného podielu predaja nových vozidiel, Star Díler Hyundai 2021, Top Díler Opel 2022
Darí sa nám a preto prijmeme do tímu len kolegov, ktorí veria že môžu byť dnes lepší a šikovnejší ako boli včera.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4094823  Dátum zverejnenia: 3.6.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 600 EUR/mesiac