Predajca nových motorových vozidiel (Opel,Hyundai)

Attila Ondrej AUTOCENTRUM

Miesto práce
Gemerska 563, 048 01 Rožňava, časť Bak, okres Rožňava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
800

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce vyplýva priamo z ponuky. Predovšetkým pôjde o osobný kontakt pri predaji nových motorových vozidiel. Pri práci v našej spoločnosti môžete spoznať množstvo nových ľudí, či už zákazníkov alebo Vaších budúcich kolegov.

V pozícii predajcu je neobmedzená možnosť kariérneho ako aj finančného rastu.

Ďalšie podrobnosti sa môžete dozvedieť priamo na pobočke v Rožňave, Lučenci alebo mailom [email protected]. Tešíme sa na vzájomnú spoluprácu.

Skvelý kolektív,
práca v rastúcej a zdravej spoločnosti,
plat na úrovni Vaších zručností,
práca vo moderných objektoch,
spoznávanie ľudí,
otvorenosť zmenám,
priamy k problémom, ktorých bude dúfame čo najmenej
a množstvo ďalších...

Viac informácií Vám radi poskytneme na pobočke v Rožňave, Lučneci alebo na [email protected]

Tešíme sa na naše stretnutie! :)
www.AutocentrumRoznava.sk
www.AutocentrumLucenec.sk

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Komunikatívnosť,
zodpovednosť,
ústretovosť
dress code,
práca s PC,
pozitivizmus.

Je veľmi dôležité uvedomiť si fakt, že v práci trávime polovicu nášho aktívneho života. Naše pracovné prostredie neustále zlepšujeme aby ten čas strávený v našich priestoroch bol jedinečný.
Na pobočkách v Rožňave a Lučenci máme vlastné stravovacie miesto kde si môžete ohriať alebo objednať a vychutnať jedlo s kávou z našich firemných strojov. Taktiež pripravujeme teambuildingové akcie, profesionálne školenia osobnostné aj technické ale aj zbežné oslavy narodenín na pracovisku po práci.

Veľká spoločnosť nemôže stáť na jednom človeku, preto rozhodovacie právomoci ponechávame v maximálnej miere v rukách našich zamestnancov, či už je to predaj, servis, marketing alebo upratovanie, všetky rozhodnutia vždy diskutujeme a koordinujeme spoločne.

Od roku 1995 sme získali sme množstvo ocenení a uspokojili túžby mnohým motoristom. Áno darí sa nám a preto aby sme v tomto trende pokračovali a neustále zlepšovali kvalitu našich služieb chceme do tímu vyslovene len kolegov, ktorý veria že môžu byť zajtra lepší a šikovnejší ako boli dnes.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2831564  Dátum zverejnenia: 17.5.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800