Reagujte bez životopisu

Obchodný partner

SACD, s.r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
1.Jún 2020
100 - 10 000 EUR/mesiacProvízny systém odmeňovania a pasívne príjmy. Možnosť stať sa akcionárom spoločnosti. Príležitosť vytvoriť si vlastný tím obchodných partnerov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zaujímate sa ako ochrániť hodnotu peňazí ?
Radi by ste pracovali v spoločnosti, ktorá disponuje zaujímavým portfóliom investičných nástrojov pre bonitnú klientelu, ale vie obslúžiť aj "bežných ľudí"?

Vašou úlohou bude vyhľadávanie nových klientov, ale aj zobchodovanie svojho portfólia klientov. K dispozícii Vám bude zázemie lukratívnych priestorov pre stretnutia s klientmi, administratívna podpora, ako aj ďalšie vzdelávanie v oblasti drahých kovov a komodít. Predávame produkty, ktoré majú zmysel, tradíciu a ochránia hodnotu Vašich peňazí a peňazí Vašich klientov.

Obchodný partner bude klientom ponúkať :
a/ Jednorázové priame nákupy zlata od 1g až po 1kg
b/ Postupný nákup zlata už od 20 Eur mesačne
c/ Zlato s istotou - zhodnocovanie peňazí od 8% až do 27,5% prostredníctvom zlata
d/ Predaj šperkov na splátky
e/ Predaj striebra, diamantov, drahokamov, platiny, mincí

THINK GOLD - MY VERÍME ZLATU

- Vysoká miera samostatnosti a sebarealizácie
- Provízna schéma odmeňovania, pasívne príjmy, možnosť budovania vlastného obchodného tímu
- Zľavy na celý sortiment produktov spoločnosti
- Zahraničné dovolenky hradené spoločnosťou
- Autobonusy
- Vzdelávací systém, školenia a semináre
- Investičný servis
- Klientské benefity
Skutoční obchodníci vedia, že najlepšie obchody sa robia mimo kanceláriu.

Pošlite nám Váš životopis a motivačný list na : [email protected]
Informácie aj na : @PeterBriestenskyInvestments
Web: www.att-investments.eu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Obchod

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Základy
Internet - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Finančníctvo, poisťovníctvo, reality, Telco

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- výhodou je mať svoj kmeň klientov
- akvizičná schopnosť
- networking
- organizačné a komunikačné zručnosti
- zodpovednosť, dôslednosť a zameranie na výsledky

Spoločnosť prevádzkuje taxislužbu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3911240  Dátum zverejnenia: 12.5.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 100 EUR/mesiac