Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Kuriér / ka BA

ATRON s.r.o.

Miesto práce
Gogoľova 18, 851 01 Petržalka
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihned
1 600 - 2 200 EUR/mesiacZáklad pri nástupe je 1300 € fix .Po zaučení od nás, je kuriér platený od výkonu doručovania . Viete si každý den vyrátať svoju mzdu koľko zarábate .

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovná ponuka je zadaná pre spoločnosť GLS.

GLS hľadá šikovných,samostatných ľudí na rozvoz balíkových zásielok, pre Depo Bratislava
Podmienky na uchádzača sú vodičský preukaz typu B,čistý register trestov, Živnosť (nie je podmienkou pri nástupe), Solídnosť! Vopred Ďakujeme uchádzačom za prejavený záujem. Udaje ktoré nám poskytujete starostlivo spracujeme v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov. Ďakujeme

Automobil je firemný ,
Mobilný telefon vám tiež pridelíme
Firemná uniforma pri nástupe

Stačí nás kontaktovať emailom alebo telefonicky . Reagujeme na všetky zaslané životopisy .

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Flexibilnosť , Spoľahlivosť , Korektnosť ,

Firma sa zaoberá prepravou tovaru balikových zásielok ich rozvozom a zvozom od zmluvných partnerov

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1311178  Dátum zverejnenia: 27.12.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac