Obchodný zástupca pre Slovensko

ATRO s.r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Jún 2021
Mzdové podmienky (brutto)
900 EUR/mesiac+ Provízia z predaja

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Práca s architektmi a investormi za účelom získania zákaziek v oblasti vysoko
kvalitných odvetraných fasád.
• Akvizícia nových zákazníkov a starostlivosť o existujúcich zákazníkov.
• Spracovanie databázy, telefonické dohadovanie stretnutí, realizácia obchodných
stretnutí, príprava cenových ponúk zákazníkom, cestovanie za zákazníkmi, práca s CRM.
• Kontrola realizácie na stavbe.

• Perspektívne zamestnanie.
• Odborné zaškolenie.
• Možnosť profesionálneho a odborného rastu.
• Práca v perspektívnom odbore.
• Finančné ohodnotenie adekvátne pracovným výsledkom.
• Služobné vozidlo, mobil, PC k dispozícii.
• Ponúkame zaujímavú a perspektívnu prácu s najmodernejšími technológiami.
• Možnosť osobného rastu a pravidelného vzdelávania sa u zahraničného partnera.

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, zašlite nám svoje CV kliknutím na "poslať spoločnosti životopis".
Vzhľadom k veľkému počtu žiadostí, si vyhradzujeme právo kontaktovať iba vybraných uchádzačov. Vopred ďakujeme všetkým záujemcom za zaslanie životopisov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

• Komunikatívnosť, záujem o prácu s ľuďmi.
• Skúsenosti v obchode a predajné zručnosti.
• Schopnosť pracovať samostatne, schopnosť plánovať si čas a obchodné stretnutia.
• Poctivosť a vytrvalosť, mať záujem učiť sa nové veci, schopnosť presadiť sa.
• Schopnosť orientovať sa v stavebných výkresoch – výhoda.

Obchodná spoločnosť zaoberajúca sa distribúciou a poradenstvom v oblasti stavebných materiálov, stavebnej chémie, odvetraných fasád, stavebných systémov.
www.atro.sk
www.odvetranefasady.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4062691  Dátum zverejnenia: 15.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac