Obchodný zástupca

ATRO s.r.o.

Bratislava, Bratislavský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou na pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Je Vám blízky stavebný priemysel? Radi obchodujete? Ste technický typ? Ponúkame Vám prácu v ktorej zúročíte Vaše obchodnícke zručnosti, presviedčacie a technické schopnosti. Vašou náplňou práce bude navrhovať technické riešenia a predávať navrhované materiály realizačným, stavebným firmám v oblasti stavebnej chémie, prieskum trhu, oslovovanie nových zákazníkov a starostlivosť o existujúcich zákazníkov. Poradenstvo architektom, projektantom.

kvalitný produkt, podpora a pomoc zo strany manažmentu pri rozbehu obchodníka, tréningy a rozvojové programy pre obchodníkov, technické a produktové školenia motivačný systém odmeňovania, samostatná organizácia pracovného dňa, motorové vozidlo na služobné a súkromné účely, home office, teambuildingové aktivity, rodinná atmosféra vo firme

Ak ste z bratislavského, trnavského, alebo trenčianskeho kraja, naša ponuka Vás zaujala a radi prijímate nové výzvy, zašlite nám Váš životopis!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

nerozhoduje

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft PowerPoint - Základy

Vodičský preukaz

B

Obchodná spoločnosť zaoberajúca sa distribúciou a poradenstvom v oblasti stavebných materiálov, stavebnej chémie, odvetraných fasád, stavebných systémov.
www.atro.sk
www.odvetranefasady.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3304743  Dátum zverejnenia: 14.2.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou na pohovore