Technický koordinátor nájomcov v Obchodnom centre

Atrium Slovakia Real Estate Management s.r.o.

Miesto práce
Moldavská cesta 32, Košice
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečenie všetkej komunikácie týkajúcej sa technických záležitostí a bežnej prevádzky medzi nájomcami obchodného centra a správcovskou spoločnosťou ktorá spravuje obchodné centrum
- riešenie bežných problémov technického charakteru, ktoré si nájomcovia uplatňujú voči prenajímateľovi
- identifikácia príčiny hlásených závad a problémov technického charakteru vo vzťahu k nájomcom obchodného centra a s tým súvisiace zabezpečenie súčinnosti a koordinácie dodávateľských firiem, ktoré by sa mohli podieľať na riešení
- kontrola úplnosti a správnosti projektovej dokumentácie, ktorú predkladajú noví nájomcovia prenajímateľovi v zmysle Technických špecifikácií, Nájomnej Zmluvy, prípadne iných záväzných dokumentov ktoré definujú nájomný vzťah medzi prenajímateľom a nájomcom
- kontrola úplnosti povolení štátnych orgánov a správ zodpovedných revíznych technikov predkladaných novým nájomcom, ktoré sú vyžadované Nájomnou Zmluvou a platnou legislatívou
- odovzdanie nájomnej jednotky novému nájomcovi a vypracovanie odovzdávacieho protokolu
- koordinácia a kontrola vykonávaných mesačných odpočtov elektrickej energie a ostatných médií. Príprava podkladov na fakturáciu médií
- spracovanie údajov slúžiacich ako podklady pre fakturáciu elektrickej energie a ďalších médií
- aktívna komunikácia so všetkými zložkami a zodpovednými osobami správy obchodného centra a technickej údržby

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Počet rokov praxe

5

samostatnosť, precíznosť, dobré ovládanie obchodnej korešpondencie, komunikatívnosť, odborné znalosti

Atrium Slovakia Real Estate Management s.r.o. je medzinárodná spoločnosť zaoberajúca sa správou nehnuteľností

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4041870  Dátum zverejnenia: 4.3.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac