Planner Architekt / Projektant

ATRIOS Projektmanagement s. r. o.

Miesto práce
Vajnorská, Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ASAP
1 900 EUR/mesiacVýška mzdy je určovaná na základe predošlých skúseností na danej pozícii.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce tvorí:
- komplexné vypracovávanie spaceplanov
- Vypracovanie realizačnej projektovej dokumentácie na podklade Spaceplanov
- koordinácia profesií
- vypracovávanie zastavovacích plánov
- vyhodnocovanie územných plánov pre potreby uskutočniteľnosti stavby
Všetky naše projekty nájdeš na našom webe www.atrios.sk, Facebooku a Linked In.

Poskytujeme work-life balans a dostatok priestoru pre sebarealizáciu. Okrem toho v Atriose ponúkame:

- príjemné pracovné prostredie a kolektív,
- Flexibilná pracovná doba
- možnosť kariérneho posunu a profesného vzdelávania (prednášky, konferencie, semináre podľa vlastného výberu)
- zázemie významnej spoločnosti so silnou pozíciou na trhu

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Architektúra, Stavebníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

AutoCAD - Pokročilý
SketchUp - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

5

Počet rokov praxe

5

Mali by sme ladiť, osobnostne aj pracovne. Náš nový kolega by mal mať:
- Ukončenú vysokú školu so stavebným alebo architektonickým zameraním, pečiatka je výhodou
- Aspoň 5 rokov skúseností v projekcii
- Ovládať AutoCAD, Sketchup
- Skúsenosť so samostatným vedením projektov

Atrios Projektmanagement s.r.o. je spoločnosť patriaca do medzinárodnej skupiny ATRIOS, ktorá má už 20 rokov na trhu svoje stabilné miesto. Pod jednou strechou spája skúsenosti realitného developmentu, projektového manažmentu a architektúry, vďaka čomu dnes na Slovensku existujú desiatky hotových projektov v najvyššej kvalite. Úzka spolupráca divízií, rodinný prístup v kolektíve a správna dávka odhodlania tvoriť kvalitné projekty je kľúčovou devízou Atriosu.

V Atriose máme radi kávu, radi beháme, bicyklujeme a oslavujeme všetky úspechy nielen firmy, ale každého z nás. Aktuálne na dvanástom poschodí my hive tower I. nás sedí 22 a hľadáme ďalších cieľavedomých ľudí so zmyslom pre humor, ktorí obsadia voľné stoličky. Tešíme sa na Teba!

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 4147681  Dátum zverejnenia: 24.8.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 900 EUR/mesiac